Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jak trafiliście na Filmożerców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Pamiętam,że szukałem w Internecie informacji o jakimś wydaniu blu-ray (nie pamiętam jaki to był film).Zapytałem wujka Google i ten na pierwszym miejscu wskazał forum filmożercy. Bardzo mi się tu spodobało i postanowiłem zapuścić tutaj korzenie.
Witam wszystkich!

Jest to moj pierwszy post ;p Na forum trafilam z googla. Wpisalam forum filmy i wydaje mi sie ze wyskoczylo wysoko ;p Szukalam jakiegos forum filmowego gdzie mozna sie dzielic opiniami. Pozdrawiam
Ja trafiłem z forum Gildii. Pan Mateusz ciągle tam wrzucał prezentacje komiksów z Filmożerców to wszedłem i się okazało, że tu nie tylko komiksy i nie tylko filmy, ale też np. ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o telewizorach. To sprawdziłem czy portal obsługuje RSS, gdyż na strony bez RSS nie wchodzę. Przecież nie będę nabijał odwiedzin stronom jeśli nie wiem, czy jest jakiś nowy news, nie jestem zwierzęciem. No i jest, więc zostałem.

A na forum trafiłem przypadkowo dzisiaj dopiero. Były jakieś odnośniki do tematów o telewizorach (gdzie gada się o amplitunerach) to sobie pomyślałem: "na Avalonie ban, na Gildii ban, ..., na około setki innych portali ban to się zarejestruję chociaż na tym".

Tak było, nie zmyślam.
Tu też długiej kariery nie wróżę.
(11-01-2018, 00:57)Zakrza napisał(a): [ -> ]A na forum trafiłem przypadkowo dzisiaj dopiero.

Witamy, lepiej późno niż wcale. Big Grin
(11-01-2018, 01:50)Gieferg napisał(a): [ -> ]Tu też długiej kariery nie wróżę.

Niby dlaczego?
Filmweb albo hdtv, aczkolwiek skłaniam się bardziej ku hdtv
Witam wszystkich!
Ja szukałem informacji o jakości wydania Matrix z Premium Collection na BR i jeden z linków od wujka G przeniósł mnie tutaj. Siedzę, czytam i wkręcam się co raz bardziej i zostanę na dłużej.

Pozdrowienia dla wszystkich filmożerców Wink
Witamy w naszych skromnych progach. Smile
Witam! Bardzo dziwne, ale na forum trafiłem dopiero kilka dni temu wpisując w google frazę "kolekcjonowanie dvd". Wpisałem po to by zobaczyć co ludzie piszą o sensie kolekcjonowania dvd, bluray w epoce wszechobecnych vodówSmile
Google wypluło link do opisu kolekcji użytkownika kryst007.... i tak dowiedziałem się, że takich hobbystów i zapaleńców nie brakujeSmile
Co ciekawe przeglądając forum, zauważyłem bardzo ciekawą "zbieraninę" osób, których posty mogłem pewnie czytać na filmwebie, hdtv.com.pl, hdtvpolska, forum kino polska, może jakieś forum hataka czy nawet w antycznych czasach na pl.rec.kino-domowe!
W obecnych czasach fora upadają, ludzie wynoszą się na socialmedia, a tutaj miła odmiana, więc zostaję!
Stron: 1 2 3 4 5 6