Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jak trafiliście na Filmożerców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tytuł chyba mówi wszystko, temat ma za zadanie pokazanie jak trafiliście na Filmożerców. Chodzi zarówno o główny portal jak i forum.

Oczywiście wiemy, że dużo użytkowników dowiedziało się o Filmożercach ze starego forum, dlatego interesują nas inne źródła, np. wyszukiwarka google, facebook, link od znajomego, inne forum itd. Będziemy wdzięczni za wszelkie wypowiedzi, ułatwi nam to dalsze promowanie forum.
Przeglądałem forum HDTV Polska, oczywiście dział o Blu i w którymś temacie wypowiadał się chyba ktoś kto miał w podpisie link do poral.eu albo ogólnie podał linka do Filmożercow Wink I jakoś tak trafiłem tutaj, bardziej chyba jako bierny cichy użytkownik Tongue

Natapane z Note 4
z kolekcjonera.dvd Smile
Dokładnie z kolekcjonera.DVD
http://www.forum.filmmusic.pl - jeden z użytkowników podał stronkę na, której była rozpiska premier filmów na blu ray
Wpisałem w google jakiś film na DVD i był link do filmożerców.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Z innego forum o filmach i wydaniach bluray,na ktorym teraz zrobil sie syf i burdel,i na szczescie trafilem tutaj

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Z kolekcjonerdvd.pl >> na początku byłem sceptyczny co do przenosin , ale teraz mogę się z tego tylko śmiać, bo jest mi tu bardzo dobrzeSmile
No, chociaż jeden zadowolony.
Stron: 1 2 3 4 5 6