Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Aquaman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Film bedzie wydany 24 kwietnia tego roku w Polsce dzieki Galapagos; nie liczac dvd, beda dostepne 4 warianty:


[Obrazek: thumb-lg-2456769-aquaman-james-wan.jpg] [Obrazek: thumb-lg-2456768-aquaman-3d-james-wan.jpg] [Obrazek: thumb-lg-2530215-aquaman-steelbook-blu-ray.jpg] [Obrazek: thumb-lg-2456767-aquaman.jpg]

blu-ray, 3D blu-ray, steelbook, UHD

Z zagranicznych wydan: - jak zwykle we Francji ukaze sie 3-dyskowa edycja w steelbooku (4K Ultra HD + Blu-ray 3D + Blu-ray)

[Obrazek: 71xmi-hMLlL._SY550_.jpg]

- W Hiszpanii, bedzie do wyboru 7 wariantow: jak podaje amazon.es wszystkie ich wydania zawierajace plyte 3D beda posiadaly polskie napisy, natomiast wydania bez plyty 3D polskich napisow nie beda posiadac. Mozna wstepnie zalozyc (o ile amazon nas nie wkreca), ze owe napisy pojawia sie tylko na plytach 3D... a sa to:


Aquaman 3D,   Aquaman 3D digibook,  Aquaman 3D steelbook

Ponadto na stronie bestbuy, dostepny do zamawiania jest juz steelbook z rysowana grafika jak ponizej:

[Obrazek: m2229865.jpg]

Podobny steelbook powinien sie pojawic takze w europie, najprawdopodobniej jeden z dwoch dostepnych na hiszpanskim amazonie bedzie mial wlasnie te grafike.

Wydaje sie tez pewne, ze film na nosniku UHD bedzie dostepny w polskiej wersji jezykowej, gdzies w europie (UK maybe...)
Ciekawi mnie dlaczego Galapagos nie wydaje wersji UHD w steelbookach, tam gdzie za granicą są bez problemu dostępne. Zamiast tego ogranicza się je tylko do Blu-ray/3D.
Obawia się zapewne o sprzedaż takiego steelbooka. Ta komiksowa grafika jakoś mi nie podeszła, wezmę zapewne steelbook z tą pierwszą grafiką. Byle tylko gdzieś się trafiło wydanie UHD z polską wersją.
Pewnie by zrobili 199 zł za steel uhd :/ Ja zostaje przy zakupie zwykłej wersji gdzie najbardziej podoba mi się okładka. Chyba, że nie będzie dużej różnicy między wersją 3D to z racji prawie identycznej okładki może kupię i tą.
O ile lubię alternatywne okładki, o tyle ta od bestbuy jest dla mnie też rozczarowaniem.
(14-02-2019, 21:16)MasterThief napisał(a): [ -> ]Ciekawi mnie dlaczego Galapagos nie wydaje wersji UHD w steelbookach
Pewnie nie specjalnie interesuje ich sprzedaż kilkunastu sztuk... UHD to nisza w niszy. Chwała im za to, że w ogóle wydają wszystko jak leci.
[Obrazek: h48luWU1.jpg]

Jak wynika z tego źródła (tj. tylna okładka indyjskiego wydania 4K), amerykańskie wydanie UHD Aquamana będzie miało polskie audio i napisy.

Edit: A tutaj link do specyfikacji wydania 2D, które będzie dostępne w naszych sklepach - wybór ścieżek audio tutaj identyczny, jak w przypadku polskiej edycji Ligi Sprawiedliwości.
Można spokojnie brać z Hiszpanii lub z Włoch. Wersja dostępna w Anglii na wszystkich nośnikach niestety ocenzurowana.

https://www.dvd-store.it/Video/Blu-Ray/ID-67445/Aquaman
Ciekawsze jest info o zmiennym formacie obrazu i sąsiedztwo polskich napisów z wloskimi Smile
Koreanskie wydanie Aquaman (4K+3D+2D) wedlug sprzedawcy na ebay, posiadac bedzie polski dzwiek i napisy na plycie UHD,oraz napisy na plycie blu ray (region A).
Pojawiaja sie tez wzmianki o wloskim, hiszpanskim i czeskim, wiec moze ktores wydanie w europie na UHD tez bedzie polskie wersje posiadac.
Jezeli sie nie myle, to sporo wydan UHD wydanych w Korei z polska wersja, pojawia sie rowniez w Czechach.
Może? Smile Dosłownie dwa posty wyżej masz wycinek z okładki z której można bez żadnego wysiłku wywnioskować gdzie w Europie Aquaman będzie mieć polskie napisy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7