Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie filmy, które warto kupić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Ostatnio naszła mnie ochota na Czarne chmury. Kupiłem dvd za 20 złocisza w kartoniku to wydanie. Syfu tam co niemiara w obrazie. Szykuje się jakiś remaster? Wygląda to fatalnie

[Obrazek: YLsSxGS.jpg]
Jesteś w posiadaniu serialu, który moim zdaniem może zainteresować więcej osób na forum. Dodałbyś posiadane wydania do filmoskopu wraz z opisem płyt i założył temat na forum. Mam wrażenie, że może się wywiązać dyskusja na temat tego serialu a tak wrzucasz ogólną fotkę do tematu o wszystkim i zaraz to zniknie w potoku innych postów w tym temacie.
Dodałem i założyłem.
Ten film:
[Obrazek: 00048OTVTV0EXJW0-C460.jpg]
[Obrazek: 61YIig-P2ZL._AC_SY550_.jpg]
Piłsudski kupię gdzie na bd w jakimś kraju? U nas wydano tego paszkwil dvd tylko. Orientuje się ktoś czy Legiony są już w sklepach?
Tak te, pisałem do nich czy dziś wysyłają, bo muszę to dostać do soboty, a premiera jutro
(22-01-2020, 12:00)Wolfman napisał(a): [ -> ]Tak te, pisałem do nich czy dziś wysyłają, bo muszę to dostać do soboty, a premiera jutro

Jak zamówisz bodajże do 15- ej, to wysyłka UPS jest tego samego dnia i na następny dzień, przed południem jest u Ciebie. Nie wiem jak inne opcje wysłki, ale z UPS na 100% tak jest. Piszę po to, że nie ma się co stresować, że jutro premiera. Jutro zamówisz, w piątek jest.
Pisałem do nich, odpowiedzieli , że jutro rzekomo mają to dostać i jutro wyślą kurierem jak zamówiłem. Może być jednak problem jeśli dystrybutor nie dostarczy im tego na jutro wg zapowiedzi. Chciałem zabrać ze sobą i obejrzeć. No zobaczymy czy dostawa będzie w piątek.
Dzisiaj juz leżało w olsztyńskim media markcie. Nawet Joker był obok.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18