Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Fiedia - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, filmy kolekcjonuję od dobrych kilku lat. Niektórzy pewnie jeszcze kojarzą mnie z 'kolekcjonerdvd'. Jeden z ostatnich nabytków:

[Obrazek: 927b61054e2b4f8dmed.jpg]
chyba coś się stało pudełku Smile
O ile dobrze kojarzę to w środku jest pięć normalnych pudełek także tekturowe opakowanie można wyrzucić.
Zgadza się w środku są zwykłe plastiki, a jeżeli chodzi o pudełko to wyszło faktycznie na zdjęciu jakby je całe napompowało(wina zrobionej foty), ale w rzeczywistości wygląda normalnie jedynie widać lekkie przetarcia na rogach Wink
Miałem chwilę czasu to zrobiłem kilka zdjęć w miarę świeżych nowości w kolekcji.

Na początek jedyne wydanie w formacie DVD. Jest to pierwszy film z serii Bleach pod tytułem 'Memories of nobody'. Jest to limitowane japońskie wyadanie w tym momencie raczej ciężko dostępne. z Tego co się orientuję wszystkie filmy z serii Bleach były wydane w podobny sposób.
[Obrazek: 8b4531eacdbe997emed.jpg]

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie kupiony w ciemno film 'Alyce' który naprawdę mocno mnie zachwycił po seansie. Jeżeli ktoś lubi serio poryte dramaty, przeplatające się trochę z filmem lekko psychologicznym, z domieszką czarnego humoru a nawet czasami psychodelii to polecam Smile
[Obrazek: 3e0a8c25a127adf1med.jpg]

'Chernobyl Diaries' kupiony jedynie dla kilku naprawdę ładnych ujęć i zdjęć opuszczonego miasta.
[Obrazek: bf5fc2f30e6a5a64med.jpg]

Na 'Blade Runner' już sam nawet nie pamiętam ile czasu zwlekałem żeby zakupić sensowne wydanie na blu.
[Obrazek: c7c8ca6617444358med.jpg]

Ostatnimi czasy filmów dochodzi zdecydowanie mniej na koszt muzyki.
Kilka fotek najnowszych nabytków:

od góry od lewej:Jack White, Cynic, My Dying Bride, najnowszy i moim zdaniem świetny album Opeth, Steven Wilson i ostatni album naszego polskiego Blindead.
[Obrazek: cf4c9b1739c1390dmed.jpg]

Wszystkie płyty Alternative 4 i Riverside
[Obrazek: 7b34ae24ce802597med.jpg]

Od góry od lewej: najnowsze jeszcze ciepłe Lunatic Soul, Primus, Anathema, Ulver i The Cure
[Obrazek: 65ed33fdd1b00342med.jpg]

Moja największa perełka - Anathema We're here because we're here - limitowana do 2000 sztuk
[Obrazek: 73b92d56225de9a6med.jpg] [Obrazek: 87e2e1e883788909med.jpg]
co to za wydanie Point Break? Francuskie?
Zgadza się, wydanko jest francuskie na dodatek dałem za nie jedynie 40 zł na allegro za nówkę w folii Smile
Na koniec wrzucam znalezione na kompie zdjęcie kolekcji z lutego tego roku:

[Obrazek: 1fc3e08370d3c9e2med.jpg]
Kolekcja ładna - daj aktualne foto :-)
Dam aktualne zaraz po tym jak kupię kolejny regał gdyż ostatnio nawet nie miałem czasu się za nim obejrzeć i sporo filmów leży na podłodze(wiem masakra). Ogólnie mam w planach rozmieszczenie wszystkiego w trochę inny sposób, zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
Stron: 1 2