Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(23-01-2016, 18:25)hakuu napisał(a): [ -> ]A dlaczego przeze mnie, co ja mam z tym wspólnego???
Zapytałem, gdyż znalazłem taką właśnie ofertę na allegro, a wg blu-ray.com żadne z zagranicznych wydań nie posiada polskiej wersji językowej. Po Twoim poście Wolfman, nadal nie wiem, ale jak dla mnie bardziej prawdopodobnym jest,  że to niemiecki amazon się myli, a w dalszej kolejności sprzedawca z allegro, jak myślicie?

Szukałem tego za granicą dla Cb i sam kupiłem bez napisów z figurką na Amazon UK. Niemiecki się nie myli, jak piszą, że są napisy to są.
Owszem, nie myli się, jak są to są, to że czasami portugalskie zamiast polskich, to nieistotny szczegół.
W tym wypadku się nie myli. Polska wersja językowa jest m.in. w wydaniach niemieckim i włoskim.
Jeżeli nawet się myli to ryzyko jest zerowe - w takim przypadku Amazon zwraca kasę.
Na Amazonie już są preordery w UK na Przebudzenie mocy

[Obrazek: 91nKnMOcUgL._SX522_.jpg]
link

Okładka jakaś taka prostacka jak dla mnie... cena nietstye zjadana przez kurs funta...
Okładka to zaledwie pierwsza grafika poglądowa, kilka miesięcy przed premierą, więc raczej nie należy się przejmować. Tongue Cieszy za to jedna rzecz, czyli bonus disc w wersji 2D! Miejmy tylko nadzieję że Galapagos nam jej nie utnie w polskim wydaniu, bo akurat w przypadku tego filmu z chęcią przygarnąłbym jakiś porządny making-of.
(26-01-2016, 14:12)Verrax napisał(a): [ -> ]Cieszy za to jedna rzecz, czyli bonus disc w wersji 2D! Miejmy tylko nadzieję że Galapagos nam jej nie utnie w polskim wydaniu, bo akurat w przypadku tego filmu z chęcią przygarnąłbym jakiś porządny making-of.
Wyślijmy nasze modły do Disneya, żeby spolszczył bonusowy dysk.
Proszę Was o opinię na temat tego wydania sagi:[Obrazek: star-wars-kompletna-saga-ok.png]
Uważam się za fana i chciałbym (w końcu) nabyć możliwie najlepszą technicznie edycję. Pamiętam, że poprzednie polskie wydanie z inną okładką wzbudziło pewne kontrowersje, odnośnie jakości oryginalnego dźwięku. Czy i tym razem pojawiają się jakieś ubytki? Widzę, że na Allegro ceny wahają się 220-250zł. To chyba dobry stosunek cena/jakość?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,
Lukop
(31-01-2016, 19:55)Lukop napisał(a): [ -> ]Uważam się za fana i chciałbym (w końcu) nabyć możliwie najlepszą technicznie edycję. Pamiętam, że poprzednie polskie wydanie z inną okładką wzbudziło pewne kontrowersje, odnośnie jakości oryginalnego dźwięku. Czy i tym razem pojawiają się jakieś ubytki? Widzę, że na Allegro ceny wahają się 220-250zł. To chyba dobry stosunek cena/jakość?

Jest to wydanie zawierające dokładnie te same płyty co w poprzednim wydaniu, czyli bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej w DTS-HD MA. Jedyna różnica jest taka, że wydanie z Vaderem na okładce jest w innym opakowaniu. Wcześniej mieliśmy całkiem fajne digi z tackami (za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tego konkretnej nazwy), a teraz zwyczajny, gruby niebieski amaray.
Odnośnie wydania Kompletna Saga czy zauważyliście że na zachodzie wydanie jest w środku inne?
https://www.youtube.com/watch?v=xlDldyS6eo8

[Obrazek: file_173746_10_Star%20Wars%20Complete%20...42x362.jpg]

U nas to chyba po prostu hmmm przekładki plastikowe na płyty w środku są ? Kupiłem własnie, idzie do mnie to wydanie, a dopiero to zauważyłem...