Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To wydanie które pokazałeś jest tylko w USA/Kanadzie. Cała Europa (w tym Polska) ma już wydanie w digi z tackami.
(22-02-2016, 09:27)Verrax napisał(a): [ -> ]To wydanie które pokazałeś jest tylko w USA/Kanadzie. Cała Europa (w tym Polska) ma już wydanie w digi z tackami.

Wielka szkoda, jest dużo ładniejsze... a liczyłem że takie kupiłem - ehh moja głupota
Żadna nowość, to samo tyczy się kolekcji Alienów (również Fox).
Na Zavvi pojawił się preorder 7 części w steelbooku. Link Premiera 18 kwiecień.
Znowu steel bez tytułu na froncie i grzbiecie. Na grzbiecie zamiast tytułu gówniane fotki...
Nie ma to jak zrobić w listopadzie komplet steelbooków a w kwietniu zrobić następny który pasuje do poprzednich jak świni siodło.  
Ja poczekam jak się ukaże 1-9 całość w nowych steelach, może już w 4k uhd z dźwiękiem 5.1 dts hd ma. W końcu to musi się udać.
BEZNADZIEJNY steel. Skreśliłbym to za sam grzbiet z facjatami, ale i cała reszta zasysa.

Ostatnio tak sobie myślę, że zakup na blu rozważę dopiero jak będzie cała trylogia. Po samym ep. VII w ogóle brak mi przekonania by to kupować, czy nawet iśc do kina na kolejne części.
Ło matko bosko częstochowsko, spalić to paskudztwo! Miałem nadzieję że dostaniemy steela który będzie miał na sobie naprawdę ładną (moim zdaniem) grafikę z oficjalnego plakatu, ale zamiast niego dali tego koszmarka. Raczej nic się już w tym względzie nie zmieni, a szkoda - steelbooka sobie w takim wypadku odpuszczam, chyba że wyjdzie jakiś drugi, ciekawszy wariant.

(03-03-2016, 20:14)meaner napisał(a): [ -> ]Nie ma to jak zrobić w listopadzie komplet steelbooków a w kwietniu zrobić następny który pasuje do poprzednich jak świni siodło.

A dzieje się tak dlatego, że za tamtą serią steelbooków stało jeszcze 20th Century Fox (bodajże w jakiś porozumieniu z Disneyem). W przypadku TFA jest inaczej - 20th Century Fox nie ma już nic do gadania, więc dostaliśmy steel typowy dla całej reszty disneyowskich produkcji, oraz nie mający prawie nic wspólnego z tamtą serią.
Spalić i zakopać! Też liczyłem na motyw z oficjalnego plakatu, który wydawał się dość oczywistym i bezpieczny wyborem. Swoją drogą trzeba mieć tupet żeby wrzucać na tył postać, która pojawiła się w filmie na 30 sekund i skończyła w sypie na śmieci.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Najważniejsze pytanie - czy Disney przetłumaczy płytę z dodatkami.
Bo jak tak, to Galapagos ją wyda, a jak nie, to raczej nie.
Bo głos DTS-HD na pewno będzie, obstawiam wydanie z Czechami i opcjonalnie z Rumunią/Rosją/Wochami (z którymś z tych krajów). Płyta z dodatkami będzie tłumaczona na całą Europę, więc jeżeli Disney przetłumaczy, to każde europejskie wydanie będzie ją zawierać.