Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-03-2016, 09:13)Ferrum napisał(a): [ -> ]Może Czesi dostaną wspólne wydanie z Rosjanami i Francuzami.... Jednym z ostatnich tego typu przypadków pod względem takich opcji językowych była druga część Thora...
Jak pisałem z tydzień temu:
Francja i Holandia ze Skandynawią. Włochy i Hiszpania z Grecją i Portugalią.
Lecz z rozpiski z jednego z portali wychodzi, że Włochy i Hiszpania są jeszcze z Rosją, lecz... podsumujmy co wiemy.
1. WERSJA - UK, Francja, Holandia Skandynawia,
angielski DTS-HD MA 7.1, francuski DTS-HD HR 5.1
2. WERSJA - Hiszpania, Włochy, Rosja, Portugalia, Grecja
angielski DTS-HD HR 7.1, włoski DTS 5.1, hiszpański DTS 5.1, rosyjski DD 5.1 (choć blu-ray.com zaprzecza rosyjskiemu, obie strony podają info o HR)
3. WERSJA - Niemcy, Polska
angielski DTS-HD MA/HR 7.1, niemiecki DTS-HD MA/HR 5.1, polski DD 5.1

A według tego co się dowiedziałem, 2. płyta będzie wszędzie taka sama i będzie zawierała angielski, hiszpański, portugalski, arabski, czeski, holenderski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, polski, rumuński, francuski, rosyjski
Czyli pewnie będzie 4. wersja, gdzie będzie arabski, czeski, węgierski (!, od 2014 Disney nie wydaje tam Blu-Rayów), rumuński. Tylko nadal nie wiadomo - jak to będzie z dźwiękiem Master Audio (nie byłbym też pewien zapewnieniom czeskiego dystrybutora).
http://www.altadefinicionhd.com/inicio/inicio/2923-star-wars

Tu jest potwierdzenie od hiszpańskiego Disneya i nie jest wspomniane, że Hiszpanie i Włosi dostaną wspólne wydanie Przebudzenia mocy z Rosjanami.
(15-03-2016, 19:56)Ferrum napisał(a): [ -> ]http://www.altadefinicionhd.com/inicio/inicio/2923-star-wars

Tu jest potwierdzenie od hiszpańskiego Disneya i nie jest wspomniane, że Hiszpanie i Włosi dostaną wspólne wydanie Przebudzenia mocy z Rosjanami.
Napisy z tej rozpiski są na pewno błędnie. Bo wynika z niej, że na płycie z filmem będą wszystkie europejskie napisy, a wiadomo że tak nie będzie (tak będzie tylko na płycie z dodatkami), a nie będzie rosyjskiego dubbingu (który na pewno będzie na wersji rosyjskiej)
Steelbook GW Przebudzenia Mocy będzie dostępny od 21 kwietnia w MM/Saturn - info od dystrybutora.
El Despertar de la Fuerza - altadefinicionhd.com

Są już pierwsze recenzje wydania Blu-ray Przebudzenia mocy, wspomniany przeze mnie link jest po hiszpańsku.
(24-03-2016, 10:36)Ferrum napisał(a): [ -> ]El Despertar de la Fuerza - altadefinicionhd.com
Są już pierwsze recenzje wydania Blu-ray Przebudzenia mocy, wspomniany przeze mnie link jest po hiszpańsku.
No i zgodnie z tym co piszą w recenzji, jest DTS-High Resolution 7.1, o czym pisałem kilka postów wcześniej.
Ta recenzja dotyczy wydania USA. Nie ma oceny za dźwięk bo nie wiedzą na 100% jaką ścieżkę dźwiękową będzie miało wydanie hiszpańskie. Zapowiadane jest DTS-HD HR, ale równie dobrze może to być błąd w specyfikacji.
A wiadomo coś wam o wydaniu 3D ?
Ponoć miało być i cisza Sad
3D's dead baby, 3D's dead Wink