Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U nas premiera 26 kwietnia !!! Wydanie DVD , 2D Amaray , 3D+2D tez Amaray , o Steelbooku jeszcze myślą :-) . Brak wydania Ultra 4K
No i niestety. Specyfikacja naszego wydania Łotra 1 to powtórka z rozrywki (mam na myśli Przebudzenie mocy), czyli skastrowane oryginalne audio (DTS-HD High Resolution), bezstratna niemiecka ścieżka (DTS-HD MA 5.1), a polski dźwięk - standardowo Dolby Digital 5.1. Na pocieszenie, podobnego kastrata (w odniesieniu do angielskiej ścieżki dźwiękowej) dostaną na pewno także Hiszpanie, Portugalczycy i Włosi.

Tu linki do danych technicznych wspomnianych przeze mnie (nierekomendowanych) wydań:
http://www.bluray-disc.de/blu-ray-filme/rogue-one-a-star-wars-story-blu-ray-bonus-blu-ray-blu-ray-disc
http://www.mubis.es/titulos/rogue-one-una-historia-de-star-wars-blu-ray

PS. Chyba lepiej, żem zamówił wydanie brytyjskie (współdzielone z Francją, Beneluksem i Skandynawią) za (przeliczając obecny kurs funta) ok. 85 zł. Zawita do mnie pewnie koło Wielkanocy.
Steelbook na pierwszy rzut oka nie podszedł mi, jednak teraz uważam, że jest całkiem OK. Mam nadzieję, że Galapagos jednak zdecyduje się na wydanie go u nas. Jeden z tych filmów, które wolałbym mieć w polskiej wersji. A jakość dźwięku to już nie powtórka z rozrywki z Przebudzenia, a wręcz tradycja patrząc, że na blu wszystkie epizody mamy wspólne z Niemcami.
Tu akurat nie winię polskiej dystrybucji, że nie mamy angielskiego dts hd ma , tylko haniebny niemiecki dubbing, wydają to co mogą wydać. Banda degeneratów z korporacji Disney uznała, że na jest to nie potrzebne. Chyba ktoś robił badania rynku i uznali , że większość Polaków kina domowego nie posiada, ogląda na chomiku na telefonie, a ci co posiadają to jakiś marny odsetek. Więc nie ma sensu przygotowywać dla nas oddzielnego wydania Big Grin.

Mnie interesuje wersja 4k uhd w steelu. Ciekawe czemu jego nie ma w zapowiedziach?
Bo Disney cały czas wstrzymuje się z wejściem w UHD. Dziwne to biorąc pod uwagę, że już teraz mieliby tak z kilka razy większy utarg w porównaniu do 3D, które wciąż wydają, ale kto by ich tam zrozumiał co im w głowach świta Smile
Nawet nigdzie wzmianki nie ma dlaczego, ani zapowiedzi. Jakby nowy format leżał i kwiczał to by go dawno dorżnęli, a nie zapowiadają kolejne filmy. Mam nadzieję, że jak się ta banda złodziei "przekona" , że na tym można nas też wydoić, to chociaż zrobią porządne wydanie z prawdziwie zremasterowanym obrazem pierwszej trylogii SW rozszerzoną dla całego świata z dubbingiem i kinową dla Giefa z lektorem.
Przecież oni właśnie nie robią nic innego, jak doją i to ile się da. Teraz pchną wszystkim nakład Blu-ray, a na UHD przyjdzie jeszcze czas i Ci, co kupili teraz Blu-ray, wydadzą znowu kasę na UHD.
Drogi kolego tą politykę stosują wszyscy, mamy pierwsze wydanie się nazywa blu ray, potem blu steelbook, blu ray remaster + steelbook, blu ray 3D + steelbook. Niektóre filmy np Top gun zaliczają prawie wszystkie etapy po kolei . Star warsy mimo objętościowego nośnika nie wydano jak należy, a przez lata tylko przepakowywano. Nie wiem , której serii filmowej obecnie mamy najwięcej wydań Star trek, SW czy może Battlestar, wszędzie zapewne te same płytki tylko inne pudełka.
Jedynie co nas może od tego gówna uratować to konto z odtwarzaczem z dyskiem twardym, szybki net i gdy zakup filmu daje nam update do najlepszej jakości obrazu,dźwięku i napisów do wyboru. Inaczej ten cyrk się nie skończy, wciąż podtrzymują na rynku to zombie dvd zamiast zakończyć wydawanie i obniżyć cenę blu do 20-30 zł , tak by uhd mógł się zacząć rozwijać , a sprzedaż blu poszła w górę.
wolfman, jesteś tak monotematyczny, że czytanie twoich postów sprawia mi autentyczny, fizyczny ból.

Ile można o tym samym? Ile można o tym że interesują cię tylko steelbooki? A gdzie są steelbooki? A będzie steelbook? A może nie będzie? Steelbook 3D + 2D czy tylko 3D? Steelbook UHD? Jak żyć?

Nie wiem jaki poroniony ciąg myślowy doprowadził cię do wniosku że powinieneś za film zapłacić najwyraźniej raz w życiu i później za darmo (z jakiej racji? Ty też pracujesz charytatywnie?) dostawać aktualizacje, ale jest to jedna z najgłupszych rzeczy jakie w życiu czytałem. Gratuluję.
(23-02-2017, 23:25)wolfman napisał(a): [ -> ]Drogi kolego tą politykę stosują wszyscy

Drogi Panie, więc czemu się temu ciągle dziwisz?