Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Steelbook nie ma żadnych ekskluzywnych materiałów. Ma on 3 płyty (BD z filmem, BD z dodatkami, i BD 3D z filmem), więc jeśli jesteś zainteresowany tylko 2x BD - to znajdziesz też takie wydanie w amarayu. Tongue
I to właśnie chciałem usłyszeć.
Na stronach niemieckiego Amazonu i Media Marktu pokazana jest za to pierwsza wersja steelbooka, czyli z tytułem na grzbiecie i froncie. Wciąż jest to tylko grafika poglądowa, a nie stuprocentowe potwierdzenie - ale całkiem możliwe że w Niemczech będzie można dostać "normalną" wersję steelbooka (dostępną też w UK), ale z tymi samymi płytami co w polskim wydaniu. Dla osób zainteresowanych kupnem steela, chyba warto przyjrzeć się sytuacji.

[Obrazek: Rogue-One---A-Star-Wars-Story-%282D-3D%2...8-2D%29%5D]

Linki do sklepów: #1 Amazon.de, #2 MediaMarkt. Podobnie sytuacja ma się zresztą ze steelbookiem Doctora Strange'a (grafiki poglądowe ukazują wersję z tytułem), tylko że w tym przypadku już nie dzielimy z nimi płyt.
Australijski Steelbook >>



Wklęsły tytuł i błyszczące wykończenie << najs. Ciekawe co w końcu galapagos nam zgotuje Tongue
A kiedy Galapagos potwierdzi co dokładnie wyda ? czy nie ma żadnej daty na to ? Tongue
Wszystko zostało już potwierdzone i opisane na stronie głównej filmożerców Tongue Nie wiadomo do końca jaką wersje steela ostatecznie dostaniemy, czyli :
1. Goły steelbook bez tytułu na grzbiecie i froncie.
2. Wersja z wklęsłym tytułem na froncie i tradycyjnym opisem na grzbiecie.
Głównie o to mi chodziło Tongue
Galapagos jak na razie zaprezentowało taką wizualizację:

[Obrazek: large_original-166711-lotr-1-gwiezdne-wo...1488650502]

Jest tam jakiś cień szansy że jest ona błędna (bo już kilka razy zdarzało się im w ten sposób mylić, albo nazywać steelbooki futurepakami - i na odwrót), a w rzeczywistości dostaniemy ciekawszą wizualnie wersję z tytułem... no ale nie liczyłbym na to zbyt mocno. Jak komuś zależy na PL + tej innej wersji, to chyba trzeba będzie przyglądać się niemieckiemu wydaniu o którym wspomniałem parę postów wyżej. A jeśli Niemcy też zawiodą w tej kwestii, to sobie robić składaki. Big Grin
Mam nadzieję że będzie z tytułem na grzbiecie bo w innym przypdku pozostaje kupic zwykłe wydanie