Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe czemu w ogóle Łotr1, a nie Szelma, nie dość , że tak było na starym vhs to jeszcze ta nazwa ma sens i pasuje do charakteru działania tej eskadry znanej z Nowej nadziei.
Łotr jest kompletnie bez sensu.
Niemiecki Steel wydany jednak z wklęsłym tytułem i prawidłowym grzbietem >>



[Obrazek: 1-jpg.306915]
[Obrazek: 2-jpg.306916]
[Obrazek: 6-jpg.306920]
Jutro będzie wszystko jasne, najwyżej zrezygnuję i zamówię Niemieckie wydanie Tongue
Muszę się z wami podzielić pewną informacją po której ręce mi opadły.
Zamówiłem przed premierą w sklepie Media Markt BD 3D Łotr 1 a dziś dostałem takiego maila:
"Z przykrością informujemy, że z powodu wyczerpania zapasów nie jesteśmy w stanie zrealizować Zamówienia . Jeżeli dokonano płatności online za Zamówienie - wpłacone środki zostaną niezwłocznie zwrócone. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu"
Czy to jest stragan na targu czy duża sieć sklepów w Polsce?
Może też tak mieliście?
Właśnie dostałem maila, że steelbook czeka na mnie w markecie.
Muszę zrobić wizytę w markecie.
(25-04-2017, 23:38)pred895 napisał(a): [ -> ]Niemiecki Steel wydany jednak z wklęsłym tytułem i prawidłowym grzbietem

Dobra wiadomość, czyli w tym przypadku niemieckie obrazki poglądowe nie kłamały. Faktycznie jest to o wiele ładniejsza wersja, więc jeśli nasze polskie wydanie będzie tym europejskim tworem z twarzami - moją kasę dostaną Niemcy. Tongue
Właśnie dostałem odpowiedz od Galapagos:
"Na froncie wydania Blu-ray 3D Steelbook nie ma wygrawerowanego logotypu."
Tak więc Fuck This Shit zamawiam Niemieckie wydanie Tongue
(26-04-2017, 09:35)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Muszę się z wami podzielić pewną informacją po której ręce mi opadły.
Zamówiłem przed premierą w sklepie Media Markt BD 3D Łotr 1 a dziś dostałem takiego maila:
"Z przykrością informujemy, że z powodu wyczerpania zapasów nie jesteśmy w stanie zrealizować Zamówienia . Jeżeli dokonano płatności online za Zamówienie - wpłacone środki zostaną niezwłocznie zwrócone. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i zapraszamy do korzystania z naszego serwisu"
Czy to jest stragan na targu czy duża sieć sklepów w Polsce?
Może też tak mieliście?

Ja tak miałem w Saturnie z Kapitanem Ameryką.
Też się przeszedłem do marketu, ale niestety wszystkie kopie filmu były już wyprzedane.
Pomógł dopiero kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta. Zadzwonili z przeprosinami i na następny dzień czekała na mnie moja kopia w markecie i upominek.
Zamawiam na amazon.de . Wole juz doplacic z 20-30 zl
Było łapać na Zavvi z pełnym wypasem i bez okrojonego dźwięku.