Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wygląda rewelacyjnie.
Tak zapewne będzie prezentował się nasz steelbook:
[Obrazek: aeyp_C4FQRySMCyHB9-wjA.png]
----> https://www.youtube.com/watch?v=v4c0H7gKNeM

Zwłaszcza ten kolo z tyłu Wink
Ten typek bardziej nadawałby się do Harry Pottera albo jakiegoś Zmierzchu niż do GW.bo wygląda jak pi...
(31-03-2018, 17:01)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Ten typek bardziej nadawałby się do Harry Pottera albo jakiegoś Zmierzchu niż do GW.bo wygląda jak pi...
Jako aktor jest dobry, ale jako postać w SW został napisany beznadziejnie.
Ciekawe skąd ten głupi pomysł by cześć świata obdarować tytułem, a część z obrazkami
Wygląda na to, że niestety nie poprawili grafiki z Kylo Renem na "pleckach" steelbooka. Forumowicze z blu-ray.com zauważyli błąd ponad miesiąc temu i liczyłem, że Disney go poprawi. Szkoda, że tak się nie stało ...
A jaki to błąd? Chodzi o rękę trzymającą miecz?
(31-03-2018, 22:34)Gieferg napisał(a): [ -> ]A jaki to błąd? Chodzi o rękę trzymającą miecz?

Dokładnie tak. Zwróć uwagę na przedramię i ramię Kylo. Nad głową Kapitana Phasmy widać jakby było lekko zgięte w łokciu. Tymczasem przedramię trzymające miecz jest lekko uniesione do góry. Kylo chyba nie mógł tak zgiąć ręki w łokciu. Wygląda na to, że jest to zmontowane z dwóch zdjęć.
Z tego co widzę to miecz trzyma w lewej ręce, a prawa jest zgięta, więc to chyba nie błąd.
Sam juz nie wiem, ale wygląda to trochę niefortunnie:

[Obrazek: 11642793-2314557405919761.jpg]
Wygląda jakby ręka trzymająca miecz była bliżej niż jego korpus.