Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie.

Fox ma prawa do części I-III oraz V i VI do maja 2020 roku, a do części IV dożywotnio.
Ciekawy projekt, ale wyłączyłem po 1:30min, nie jestem w stanie słuchać tego jak gość gada... Tongue
Fajny materiał :-).
(09-12-2014, 21:32)bananek napisał(a): [ -> ]Ciekawy projekt, ale wyłączyłem po 1:30min, nie jestem w stanie słuchać tego jak gość gada... Tongue

To wyłącz głos, przecież są napisy PL.
O w mordę. A ja myślałem, że dodając lektorskie ścieżki audio do swoich płyt dokonuję jakiś niezwykłych wyczynów. Muszę zweryfikować ten pogląd  Smile Wielki szacunek dla twórców przede wszystkim za to, że im się chciało.
No i nie ma powodu kupować Original Trilogy na blu-ray.
Eat this Dżordżullo! Big Grin
A wystarczy zeskanować i odczyścić oryginalną taśmę. Zapotrzebowanie na oryginalną wersje jest duże, aż dziwi ze nic nie przemawia do Lucasa w tej kwestii.
Gief... jak to nie? Masz jakieś SW na blu?
(10-12-2014, 00:24)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Gief... jak to nie? Masz jakieś SW na blu?

Tylko DVD
Może kupię Ep.VII, o ile będzie wart postawienia na półce.

Najnowsze wersje DE (odpowiednio SW 2.5 i TESB 2.0) mają wśród wielu wersji językowych nawet Knapika z VHS i nie mam z tym faktem nic wspólnego Smile