Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oglądałem już z 30 filmów 4k hdr i mam wrażenie że ten film ma tylko znaczek hdr a w filmie nie widać go . po za tym wg mnie brak szerokiej palety kolorów. Porównywałem z blu i nie widzę żadnej różnicy
https://bluray-disc.de/blu-ray-filme/120841-solo_a_star_wars_story_2018_bluray_bonus_bluray
https://www.dvd-store.it/DVD/DVD-Video/ID-65510/Solo-A-Star-Wars-Story.aspx

Jak wynika z powyższych linków, specyfikacja audio i napisów w przypadku polskich wydań fizycznych solo o Hanie Solo identyczna jak w przypadku poprzednich filmów z sagi SW ściśle dystrybuowanych przez Disneya: BD 2D i BD 3D współdzielone tylko z Niemcami, DVD z Włochami i Grekami, zero szans na wydanie UHD.
Napiszę to po raz pierwszy i ostatni Smile Według mnie prędzej Disney przestanie wydawać filmy na nośnikach fizycznych niż umieści polską wersję językową na plytach UHD.
Byłoby co najmniej dziwne, gdyby SOLO miał PL język na UHD, skoro taki hit jak Avengers: Infinity War również go nie ma Smile Gorzej, że Disney się miota w kwestii Dolby Vision (nie tylko Avengers IW go nie dostanie, ale SOLO również, przynajmniej na płycie).
(19-07-2018, 19:45)MasterThief napisał(a): [ -> ]Byłoby co najmniej dziwne, gdyby SOLO miał PL język na UHD, skoro taki hit jak Avengers: Infinity War również go nie ma Smile Gorzej, że Disney się miota w kwestii Dolby Vision (nie tylko Avengers IW go nie dostanie, ale SOLO również, przynajmniej na płycie).

Czy w określeniu "PL język na UHD" mieszczą się także napisy?
Wg. bluray.com niemieckie wydanie "Solo: A Star Wars Story 4K Ultra HD" będzie mialo napisy PL - tej informacji dotyczącej wydania UHD nie widziałem na głównej - niniejszym informuję.
Rozsądniej byłoby obstawić, że napisy PL pojawią się na płycie Blu-ray. Możliwe, że to jakiś błąd na stronie, bo nie chce mi się jakoś wierzyć, żeby PL język się nagle pojawił w Niemczech na płycie UHD Blu-ray, kiedy w Polsce Galapagos takowej wersji nie wydaje Smile
Fotka czeskiego steelbooka z FA. W UK oraz w Niemczech będzie taki sam.
Definitywnie nie potrzebna ramka na froncie. Oraz minus za mat i minus za brak tytułu z przodu.
[Obrazek: dT0Y-xxYQrGWDg4NmAc50Q.png]
[Obrazek: I5r-44fFSuKkIJZvxGR11A.png]
Skan BDInfo z niemiecko-polskiego wydania 2D spin-offu o Hanie Solo potwierdza, iż tym razem oryginalne audio bez kastracji, w ośmiokanałowym DTS-HD Master Audio.
Wiadomo czy film jest już fizycznie dostępny w salonach Saturna i Media ??
@pred895
Premiera zapowiedziana na 26 września. Nie zostałem jak dotąd poinformowany, że moge odebrać zamówiony w przedsprzedaży egzeplarz, więc chyba nie maja tego jeszcze dostępnego w salonach.