Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rogue One: A Star Wars Story na Disney+ będzie dostępne od razu w 4K z HDR i Dolby Atmos - w Holandii już testują usługę i film jest dostępny tam w UHD Smile
https://www.theverge.com/2019/9/12/20862167/free-disney-plus-hands-on-pilot-marvel

Na nośnikach fizycznych cisza. Wyjdzie na to, że prędzej tam też dostaną Piratów
Od dłuższego czasu się mówi, że wszystkie filmy na płytach UHD Blu-ray wyjdą w przyszłym roku, więc raczej o to bym się nie martwił Wink
O hitowe tytuły nie ma się co martwić, natomiast myślę że można być pewnym że już żadne wydanie UHD od Disneya nie dostanie Dolby Vision, to będzie zarezerwowane dla streamingu, nie zdziwię się też jeśli Disney+ oferować będzie ekskluzywne dodatki.
Można rozpocząć odliczanie czasu kiedy części I do VI trafią na UHD BD - na Disney+ są już dostępne w UHD z DV i ponoć coś tam znowu przy nich gmerali Smile
No, też tak myślałem, że debiut niedługo. Władca pierdzieli, Hobbit, SW 1-6 plus Rogue one. Jak na deser dorzucą Indiana Jones to będzie bardzo tłusty rok.
Mam nadzieję, że na UHD wydadzą oryginalne wersje epizodów 4-6 a nie te poprawione przez Lucasa. Han strzelił pierwszy! Wink
Nie zapominajcie o trylogii Powrotu do przyszłości w 4K Wink
Przyszły rok zapowiada się naprawdę świetnie.
(12-11-2019, 12:56)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jak na deser dorzucą Indiana Jones to będzie bardzo tłusty rok.

Z tym akurat byłbym mniejszym optymistą, bo prawa do postaci ma Disney, ale prawa do serii ma Paramount Wink i wcale nie jest pewne, że się jakoś dogadają.
(12-11-2019, 12:26)misfit napisał(a): [ -> ]Można rozpocząć odliczanie czasu kiedy części I do VI trafią na UHD BD - na Disney+ są już dostępne w UHD z DV i ponoć coś tam znowu przy nich gmerali Smile

Szkoda, że jeszcze nie wszędzie to 4K jest dostępne, u mnie przykładowo epizody 1-6 uparcie są tylko w HD Smile
Jeśli to ma wyglądać jak ostatni jedi to wystarczy mi Blu Ray

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka