Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(15-08-2015, 22:41)Filmowy Radek napisał(a): [ -> ]http://www.filmarena-eng.com/dvd-star-wars-rebels-season-1-collection
Czechy też dostały DVD.
To nie wiedziałem. Widocznie powstała jeszcze 3 edycja płyt na Europę. Ciekawe. Ale nasze wydanie jest bardziej pewne, bo dzielone z największymi krajami Europy Zachodniej (pewnie i tak wszystkie będą takie same).
Ja prawdę mówiąc wolałbym, żeby dokończono u nas wydawać "Wojny Klonów". To był naprawdę dobry tytuł. "Rebelianci" są OK, ale czegoś jednak mi w nich brakuje, bo nie miałem parcia, żeby oglądać co tydzień nowy odcinek. DVD pewnie bym kupił, ale znając życie to na jednym sezonie się skończy. No i nie wiem czy zauważyliście, ale będzie tylko dubbing - napisów brak.

Ciekaw jestem czy Imperial wyda nową zbiorczą edycję sagi? Mam też nadzieję, że Disney przygotuje jakieś fajowe wydania nowych epizodów, a nie biedę, jak w przypadku "Avengers".

Aha, te limitowane steelbooki mają też być u nas od połowy listopada :-)
(16-08-2015, 17:39)Inuki napisał(a): [ -> ]No i nie wiem czy zauważyliście, ale będzie tylko dubbing - napisów brak.
Chciałbym tutaj zauważyć, że tak będzie w całej Europie. Tylko Francuzi dostaną napisy. Widocznie Galapagos nie ma na tyle dobrych wtyków w Disneyu, co w Warner Brosie, bo tam też ostatnio przy animowanych rzeczach zdarza się, że jest 6 wersji dubbingowych i 2 wersje napisów (w tym polska). Np. tacy Czesi wszystkie animowane Warner Brosy (w tym DC) mają tylko z dubbingiem na DVD.
(16-08-2015, 17:39)Inuki napisał(a): [ -> ]DVD pewnie bym kupił, ale znając życie to na jednym sezonie się skończy.
Znając Disneya nie. Akurat w Polsce Disney wydaje praktycznie 100% co w Europie Zachodniej (ostatnie co pominięto to kilka ostatnich wydanych klasyków, ale część ominęła też Wlk. Brytanię). Tacy Czesi dostają może połowę (np. "Fineasz i Ferb Star Wars" u nich nie został wydany, czy wszelakie "Dzwoneczki" i "Muppety" na Blu-Ray). Jedyne co potrafię wymienić z ostatniego roku nie wydanego w Polsce to "Agenci Tarczy sezon 1". I raczej na niego nie ma już w Polsce szans.
Nadchodzi kolejne wydanie SW, no przecież trzeba przepakować te same płyty Smile

[Obrazek: 81RdDzYodIL._SL1378_.jpg]
Może dadzą w końcu dts hd ma angielski ;-)
Modlę się aby w końcu dali ten dźwięk, bo to aż wstyd nie mieć w kolekcji tej sagi Sad
... ciągle czekam :/
Raczej dopóki Fox ma prawa, to nie doczekamy się nowej wersji płyty. Czyli nadal w Polsce będzie wydawana wersja z angielskim w DTS 6.1. Po prostu miejsce na płytach było tak zaplanowane, że zmieści się kilka języków, w tym jedną ścieżkę w DTS-HD MA. Francuzi czy Włosi jakoś obeszli się bez ścieżki w DTS-HD MA, ale jak już widzieliście wiele razy, Niemcy muszą mieć wszystko najlepsze w Europie (jest to nawiasem jedyny kraj, który ma na tyle duży rynek, że taki Disney czy WB potrafi wypuścić płytę tylko na Niemcy) i przez to pewna część Europy, w tym Polska ma angielski tylko w DTS 6.1, a niemiecki w DTS-HD MA.
A czy jak Disney odzyska prawa (bo odzyska od któregoś roku do wszystkich poza IV epizodem) to oznacza to, że zostaną zrobione nowe płyty? Wcale nie, ponieważ gdy przejmowali prawa do filmów z MCU, to po prostu dali swój (niebieski) nadruk na stare płyty.
Znów Komplenta saga, i kolejne wyzwanie dla polskich tłumaczy opakowań Wink