Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-05-2020, 15:25)Wolfman napisał(a): [ -> ]O której rusza preorder?

Preorder rusza o 9 rano dla posiadaczy RC a dla pozostałych w południe to pewnie u nas gdzieś przed 13. Gorzej jak z rana już wszyscy wykupią Wink
A to spoko , czerwony dywan mam wykupiony.
To weź mi przy okazji 1 sztukę, bo może być tak, że już do południa będzie wyprzedany Wink
(06-05-2020, 15:48)Wolfman napisał(a): [ -> ]Epizod IX ma bardzo fajną grafikę z tłoczonym tytułem i wykonanie techniczne filmu na wysokim poziomie.
Wszystko fajnie, szkoda tylko, że sam film to najgorsza część (wliczając w to przeciętnego Solo i Mroczne Widmo). Także nie jest dla mnie warte zakupu Smile
Co prawda mam box ale nie pogardzę i steelbookami klasycznych epizodów.
Prawdopodobnie tak będzie wyglądać steelbook The Phantom Menace Wink
[Obrazek: jar-jar2-jpg.470525]
Przeta to jakiś ordynarny fejk Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]

A ja chcę rogue one w steelu na UHD !
Dziel nie wkręcaj ludzi, bo zaraz ktoś jeszcze uwierzy Tongue Pewnie użyją jakiejś klasycznej grafiki na froncie, może takiej rysowanej.
Glaeken możliwe, że będą wszystkie filmy ze świata Star Wars w steelach 4K Smile
(06-05-2020, 18:28)MasterThief napisał(a): [ -> ]Przeta to jakiś ordynarny fejk Big Grin

Grafikę na tył steelbooka nie powinni zmieniać. Najbardziej charakterystyczna postać epizodu I zasługuję na wyróżnienie Wink

Wracając do steelbooka A New Hope to jego cena będzie wynosić 30£ i w UK ma być ponoć ograniczony do 3500 sztuk i myślę, że zejdzie szybko. Obym się załapał Wink

Edit:
Pokazali również grafikę wewnętrzną steelbooka. Chyba najlepsza możliwa decyzja Smile
[Obrazek: evzZzgP.jpg]