Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Btw, tak zapytam, a kiedy premiera jest tych steelów Zavvi, bo chyba jestem ślepy i nie widzę tej informacji i nie wiem ile będę na to czekał Smile
Nie ma jeszcze nigdzie podanej konkretnej daty premiery. Ciekaw jestem w jakim odstępie czasu zapowiedzią kolejne steelbooki, bo to chyba tylko kwestia czasu Smile Może co tydzień w czwartek będą kolejne zapowiedzi a wydadzą lipiec - sierpień.
Czy już ktoś oglądał najnowsza część na blu Ray z dźwiękiem dvd? Czy jest tak strasznie, czy lepiej nie zawracać sobie głowy i kupić 4k?
Jak masz 4k sprzęt to się nie zastanawiaj nad zakupem. Ta część technicznie prezentuje się zacnie w nowym formacie
Ok dziękuję za info.:-)
Bez porównania lepiej aniżeli Solo i poprzednia część sagi. Stwierdziłem to nawet na moim starym 3 letnim szajsungu Chyba jakaś inna ekipa robiła wersję pod 4k. Bo nie wiem skąd te zmiany
Chyba najlepsze wydanie 4k od Disney. Nie widziałem avengers bo nie mój klimat. Dźwięk atmos i obraz dodają plus 1 punkt do oceny filmu

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Steelbook Imperium kontratakuje >> Śliczności Big Grin
[Obrazek: c98b8a1344109069.jpg]
[Obrazek: 1d65261344110556.jpg]
Na reddicie burza. Ludzie chcą, żeby zmienili grafikę na tą:
[Obrazek: lu32k78a8jz41.jpg]
Biorąc pod uwagę co dali na steelbook pierwszego filmu - wypadałoby.