Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Glaeken przestań, mało to rysowników komiksów, którzy by zrobili bombową okładkę. Im większe, brzydko pisząc corpo-ści...o tym więcej fagasów w garniturach, którzy siedzą z kalkulatorami przy każdym wydatku. Pasja się skończyła, bo się moloch rozrósł. Wydaliby niepotrzebnie kilkaset dolarów, które mają w garści, a i tak kupisz to co jest.
Sam sobie odpowiedziałeś w ostatnim zdaniu Smile Po co się wysilać, dopłacać do kosztów, kombinować...

Tak na marginesie na naszym rynku strasznie fajne okładki książkowe rysuje Dark Crayon. Co najmniej paru wydawców korzysta z jego usług.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Akurat nie sobie, bo wiem to z własnej kieszeni od dawna
Zavvi podało daty premier steelbooków trylogii prequeli:

- The Phantom Menace - September 7
- Attack of the Clones - September 21
- Revenge of the Sith - October 12
Otrzymałem nast. info z zavvi:

zavvi napisał(a):Thank you for your order of Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back - Zavvi Exclusive 4K Ultra HD Steelbook (3 Disc Edition includes Blu-ray).

As you may or may not be aware there have been some reports of identical scuff marks across the front of the steelbook itself, underneath the shrink wrap.

As this damage clearly happened before the stock reached us we have had to wait for the relevant parties to investigate and agree on the best way to resolve this for all customers.

The decision has been made to send out replacement steelbook cases to every customer and replace all units bought. This is to replace any potentially damaged cases only as the discs are not faulty.

As these will need to be manufactured we expect the replacements to be delivered to us and despatched to you during October.

Apologies for any inconvenience this may have caused you.

If there is anything else that we can do, then please do not hesitate to get in touch and a member of our team will be happy to help.

Kind regards,

zavvi Customer Service Team
Podobno w kwietniu można się spodziewać oddzielnych wydań UHD 4K dla PT,OT i ST:
https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=19778869&postcount=11340
Francuskie wydania:
[Obrazek: FJklBu1WUAA6tY5?format=jpg&name=large]
Ale pewnie o oryginalnej OT można zapomnieć.
Niestety tak, mimo że poprawki Lucasa mi nie przeszkadzają, to jednak wielka szkoda - niedawno oglądałem "Kosmiczne jaja" i prezentują się znakomicie na UHD  Tongue
Star Trek 1-4 trochę gorzej, ale też duża poprawa po starym BD. Na tyle mnie wciągnęło, że kupiłem i zacząłem oglądać pierwszy serial ze starą ekipą i tam jest ciekawa opcja w menu, że wybieram czy oglądać efektami z lat 60. czy CGI - piękna sprawa.
Szkoda, że fani Star Wars tak nie mogą zrobić Sad
Niestety pan Lucas uniemożliwia przyzwoite, oficjalne wydanie oryginalnej wersji, której się niemal wypiera. Ale mimo to da się ją zdobyć, nawet w 4K.
Imperium też?

Starą trylogię mam tylko na DVD i nigdy jej ponownie nie kupię, jeśli nie wydadzą oryginalnych wersji, które są od lat jedynymi, do jakich wracam.