Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-10-2015, 11:46)TomaszG napisał(a): [ -> ]Bluza nie jest "do każdego steelbooka" tylko przy zakupie trzech filmów.

Poważnie? To już w ogóle przycinka, ale doczytałeś się tego gdzieś drobnym druczkiem zapewne?
Informacja się pojawia jak dodasz chociaż jeden steelbook do koszyka.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
W ofercie MediaMarkt od 8 października znajdziemy nowy, 9 dyskowy box Star Wars - The Complete Saga. Będzie on dołączany do 2 konsol: X-Box z grą Fifa 16 (1599 zł) i Playstation 4 z grą "Uncharted: Kolekcja..." (1799 zł). Pakiet zawiera DOKŁADNIE te same dyski co w wydaniu "Komplentnym" z 2011 roku. Całość zapakowana jest w plastikowy box grubości ok. 2,50 cm i dodatkowo w tekturowe, wytłaczane miejscami (na stroju Vadera) etui. Póki co nie widać żeby mieli w ofercie ten box w opcji bez konsoli.
Update: dodałem skan wewnętrznej okładki, w boxie jest też mini książeczka z dokładnym spisem zawartości bonusowych dysków.
Box wygląda niestety trochę lipnie, spróbuję też się dowiedzieć czy będzie osobno dostępny.

EDIT:

Cena wynosi niby 199 zł ale z dopiskiem, że wyłącznie w zestawie z konsolami. Więc w sumie nie wiem jak to jest.
Powoli zbieram się do zrobienia upgrade'u Star Warsów z jednopłytówek DVD na Blu "Complete Saga", ale z tego co wyczytałem to raczej należy wystrzegać się polskiego wydania. Do jakiego kraju mam więc zajrzeć żeby dostać normalne wydanie? Na polskich napisach całkowicie mi nie zależy. Wstępnie myślałem o sprowadzeniu z USA, bo tamtemu na pierwszy rzut oka chyba nic nie dolega - wolę się jednak upewnić. Tongue
Jeśli zależy ci na angielskiej ścieżce DTS-HD MA to zadowoli cię każde wydanie poza polskim, niemieckim i hiszpańskim (nie licząc pomniejszych krajów).
(06-10-2015, 14:13)eMAR napisał(a): [ -> ]W ofercie MediaMarkt od 8 października znajdziemy nowy, 9 dyskowy box Star Wars - The Complete Saga. Będzie on dołączany do 2 konsol: X-Box z grą Fifa 16 (1599 zł) i Playstation 4 z grą "Uncharted: Kolekcja..." (1799 zł). Pakiet zawiera DOKŁADNIE te same dyski co w wydaniu "Komplentnym" z 2011 roku. Całość zapakowana jest w plastikowy box grubości ok. 2,50 cm i dodatkowo w tekturowe, wytłaczane miejscami (na stroju Vadera) etui. Póki co nie widać żeby mieli w ofercie ten box w opcji bez konsoli.
Update: dodałem skan wewnętrznej okładki, w boxie jest też mini książeczka z dokładnym spisem zawartości bonusowych dysków.

na allegro już sprzedają - wiemy cos więcej o tym wydaniu ? warto ? mam aktualnie w pudle 1-3, braknie mi 4-6 i pomyślałem, że mozna by mała wymiankę zrobić

http://allegro.pl/gwiezdne-wojny-star-wars-cala-saga-nowe-wydanie-i5730382099.html
Wydanie niezbyt atrakcyjne wizualnie - płyty te same, a zamiast digi z pierwszej edycji zwykły amaray ze slipcasem.
Ptaszki ćwierkają, że ten zestaw ma się jeszcze pojawić w pakiecie z czymś innym niż konsola ale ręki nie dam sobie uciąć Tongue Co do allegro to się nie dziwię - zdarzali się klienci co brali na raz po 5 zestawów konsola + filmy i chcieli jeszcze więcej...