Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zestaw mają dołączyć do wybranych modeli tv LG.
Już dołączają, do OLEDów.
Na DVD część tych leśnych scen miała skaszanioną jakość, właśnie w takim stylu, na blu też tak jest? o_O

PS. Episode V, yeah, right.
Też. Nawet niemal kupiłem usprawiedliwienia, że te niektóre leśne sceny nigdy dobrze nie będą wyglądały ze względów technicznych, a tu takie zdziwko.
Cena reedycji SW to po prostu jakieś nieporozumienie , to samo w wyższej cenie? Sześć steelbook w cenie 600 zł na premierę. Okazja tylko brać. Dlaczego na nasz rynek wrzucili dubbing niemiecki? Bo jesteśmy sąsiadami? Pomijam , że to potwarz - komuś zależało by nas obrazić czymś takim.
Dystrybutor na moje maile milczy i nie odpisuje. Tragedia.
Ciekawe czy VII to też będzie niemiecki dubbing, czy też choć będę miał jeden oryginał w kollekcji SW
Siódmy epizod będzie wydawał Galapagos także wydanie powinno trzymać poziom.
(31-12-2015, 09:42)Mateusz napisał(a): [ -> ]Siódmy epizod będzie wydawał Galapagos także wydanie powinno trzymać poziom.

Ten stary dystrybutor stracił licencje czy też , że to od Disneya? Myślisz ,że tamte też wznowi , już bez plucia Polakowi w twarz niemieckim dubbingiem? Dziwię się, że nie zawrzało od tego wydania w Polsce.
Prawa do SW przejął Disney, a w Polsce filmy tego studia wydaje Galapagos, więc wszystko wskazuje na to, że oni wydadzą siódmy epizod. Wątpię jednak aby wydali też poprzednie części, bo niedawno zrobił to Imperial.
(31-12-2015, 09:40)wolfman napisał(a): [ -> ]Okazja tylko brać. Dlaczego na nasz rynek wrzucili dubbing niemiecki? Bo jesteśmy sąsiadami? Pomijam , że to potwarz - komuś zależało by nas obrazić czymś takim.
Dystrybutor na moje maile milczy i nie odpisuje. Tragedia.
Ciekawe czy VII to też będzie niemiecki dubbing, czy też choć będę miał jeden oryginał w kollekcji SW

(31-12-2015, 10:15)wolfman napisał(a): [ -> ]... już bez plucia Polakowi w twarz niemieckim dubbingiem? Dziwię się, że nie zawrzało od tego wydania w Polsce.

Nie ma polskiego dubbingu?? Chciałem kupić trzy pierwsze dla synka i stąd moje pytanie? Czy po prostu przeszkadza Ci, że jest dodatkowo dubbing niemiecki?????? Smile W każdym razie ja nie czuję się ani obrażony ani opluty Smile