Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pytania, prośby etc.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam jedno pytanie i nie che mi się specjalnie zakładać nowego tematu ( o danym filmie ) za każdym razem aby uzyskać odpowiedzi więc >>>

Czy świetny dokument Dangerous Days making of Blade Runner kiedykolwiek wyszedł w formie HD ?? Posiadam wydanie 5xDVD, oraz Final Cut na blu i zastanawiam się czy w wersji 5xBlu ten dokument można obejrzeć w HD, czy jest to po prostu ten sam matariał wrzucony na płytę blu-ray ??
Nie chciało ci się założyć tematu o filmie, wrzucić dwóch linków i paru słów komentarza, ale chciało ci się założyć temat-szambo, w którym każda informacja przepadnie pod nawałem wszelakich nie związanych z nią różności,a co za tym idzie gdy kolejna osoba będzie miała to samo pytanie, nie znajdzie odpowiedzi i zada je ponownie?

Nie wiem jak inni, ale ja na pewno nie będę odpowiadał tutaj na żadne pytania, których miejsce jest w tematach o filmach, czy innych istniejących już na forum.
Wspominałem o unikaniu takich tematów, Gieferg wyjaśnił chyba dobitnie dlaczego. Temat o filmie już jest, można zadawać pytania i z uwagi że temat powstał na szybko jak ktoś ma ochotę i czas może uzupełnić informacje o wydaniach.