Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Bondp - Blade Runner + kanał na YT + Funko POP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Taka ciekawostka muzyczna , Funko zrobiło POPy z kultowych okładek albumów muzycznych , zobaczcie jakie fajne !

Nowy POP z kultowego filmu Yima Burtona i to w formie scenki , jest super !


Mandalorian - czekam na ten serial bardzo więc sprawiłem sobie ogromnego POPa od Funko , zobaczcie jaki chromowany gigant , zapraszam na kanał

Kto oglądał i pokochał "Ojczyznosława" czy te oczy mogą kłamać ?
Zapraszam na nowy film z najlepszymi superbohaterami  czyli  The BOYS !
Komentujcie , subskrybujcie i polecajcie mój kanał do 1K widzów już niedaleko ?



Arnold "Dutch" Schwarzenegger vs Predator !
Nowy film już na moim kanale !
Zapraszam wszystkich fanów tego kultowego kina SF?
Można lajkować , komentować a nawet subskrybować jak się podoba ?



Znacie dzieciaki z filmu Goonies ? Razem z "Grubym" zapraszamy na mój kanał gdzie zobaczycie cały set z tego filmu ?

Super NOWOŚĆ na moim kanale czyli "twardzielka" Ellen Ripley kontra Królowa Obcych z kultowego ALIENS , zapraszam na film ?    

Fantastyczne figurki Funko POP z kultowego Łowcy Androidów - Blade Runner 1982 zapraszam na film ?

Widzę że fan FP, fajna zabawa ale chyba kosztowna? Ostatnia figurka jest wyśmienita.
Jeśli chodzi o Deckarda w ciuszkach w skali 1/6 to faktycznie ten akurat dość drogi i w tej wersji dośc rzadki , ogólnie zbieram rózne figurki a z tej skali mam tylko kilka z tą jeszcze Oficera K z BR 2049 , Heisenberga z BB , Helghasta z Killzone i Agenta z The Division. Wszystkie juz maja swoje filmy na moim kanale , zapraszam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16