Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Bondp - Blade Runner + kanał na YT + Funko POP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Temat filmowy - mała ale kolekcja : SZCZĘKI -JAWS  

Zapraszam na nowe otwarcie mojej kolekcji




Moja kolekcja MATRIX :

https://

Dawaj foty, filmiki malo kto oglada
True. Szkoda czasu na filmiki.
A czy to nie jest tak, że jeśli kogoś to interesuje to obejrzy i w sumie to autor tematu decyduje co wrzuca? Głupi nie jest, wie jak dodać fotki. Ja osobiście obejrzałem filmik i już wiem, że Box z figurką Persefony to rzadkość. Fajnie. W sumie zostawiłem też suba, bo lubię takie pokazówki. No i oczywiście zazdro tego bydlaka z DS3 ?
Cytat:A czy to nie jest tak, że jeśli kogoś to interesuje to obejrzy i w sumie to autor tematu decyduje co wrzuca?

Oczywiście, autor tematu decyduje czy chce żeby to co wrzuca zobaczył każdy, kto zajrzy do tematu, czy co dziesiąta osoba, której się chce oglądać w filmik Smile
Witam po długiej przerwie i przedstawiam moją kolekcję z Łowcy Androidów - Blade Runner :






[Obrazek: 1bladeTOP-816x532.jpg]
Wszytko fajnie, rozumiem że jesteś najjawniejsza postacią filmu ale może jednak kamerę ustawić w drugą stronę aby cały czas widzieć eksponaty i kolekcje w całości?
A co do kolekcji to szacun! naprawdę lubię takie zbieraniny.
(07-02-2018, 17:22)matwiko napisał(a): [ -> ]Wszytko fajnie, rozumiem że jesteś najjawniejsza postacią filmu ale może jednak kamerę ustawić w drugą stronę aby cały czas widzieć eksponaty i kolekcje w całości?
A co do kolekcji to szacun! naprawdę lubię takie zbieraniny.

Dzięki za uwagi że za dużo autora w kadrze he he ale tak musiałem ustawić kamerkę żeby było widać imponujący baner BR2049 chociaż i tak 1/3 schowana (100x150cm )no i tyle tego jest że całość po prezentacji zawaliła cały stół i pół kanapy Big Grin
Następny filmik na pewno coś mniejszego zapodam . Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16