Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Bondp - Blade Runner + kanał na YT + Funko POP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
To nie jest kwestia zaufania bądź jego braku. Nie chodzi o pracę, ludzie zawsze pracowali, niezależnie od tego, jaki "mędrzec" stał za sterami Państwa. Popatrz na dzisiejsze dzieci i przygotowywanie ich do życia przez rodziców. Dzieci nie są samodzielne, mają wszystko na tacy podane i nic nie jest w stanie pobudzić ich kreatywności, pomysłowości, bo mamusia pomoże, tatuś zrobi i gitara, 6 w szkole będzie. Zapytaj jakieś dziecko czy grało w cymbergaja? Pierwsze pytanie będzie- "a to jest na PS4 czy na XBOX?". Zadaj nastolatkowi pytanie, nie jakieś skomplikowane, to albo palnie głupotę, albo (co jest bardziej prawdopodobne) sięgnie po smartfona i w sieci będzie szukał odpowiedzi na najprostsze pytanie. Nie potrafią samodzielnie uruchomić myślenia, to jest już odruch. To, o czym wcześniej pisałem, o tym skrzyżowaniu, to była taka metafora. A w temacie rozmawiania- mnie osobiście krew zalewa, gdy ktoś pisze do mnie sms czy wysyła wiadomość na Messenger'a. Nie lubię pisać, wolę rozmawiać, lubię rozmawiać. GPS w samochodzie. OK, jest, można z niego korzystać, ale są również znaki drogowe, drogowskazy, na które trzeba patrzeć, a nie kierować się tylko bezbarwnym głosem automatu. I tu doszliśmy do kolejnego przykładu, co nas czeka- bezradność, brak umiejętności myślenia, bo GPS mi pokazał, bo GPS mi mówił, a tu szczere pole. I co dalej? Zauważ, że te przykłady, to bzdety, ale już ludzie mają z tym problem. To co będzie za 20- 40 lat? Czarno to widzę. OT się z tego zrobił, przepraszam ale musiałem odpowiedzieć. Nocy by zabrakło na ten temat Smile
(30-09-2018, 09:34)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Nie potrafią samodzielnie uruchomić myślenia, to jest już odruch.
Przecież tak ma być na tym świecie. Armia cymbałów zdolnych wykonywać prosta pracę dla korporacji, czy prosty chłop lub mieszczanin, kiedyś aż tak dużo wiedział o świecie? Często poza wioskę to głowy nie wychylał zajęty harowaniem dla swego pana. Komu potrzebni kreatywni mądrzy ludzie, zdolni do samodzielnego myślenia? Z pewnością nie dla korporacji, dla której pracuje większość ludzi. Dzieci grają w to co mają dostępne w obecnych czasach, nie szukałbym winy w ich stronie po całości. Tak są wychowywane przez rodziców, którzy spędzają często dużo czasu w pracy próbując wiązać koniec z końcem. Może jeszcze mają się uczyć korzystania z kompasu? Orientacji w gwiazdach? Znajdujesz czas na wszystko czy też korzystasz z uproszczeń w życiu, bo powtórzę ponownie praca zajmuje za dużo czasu w życiu.
Cytat: Zapytaj jakieś dziecko czy grało w cymbergaja?

Moje powie że grało dwa razy Smile

Cytat:Nie lubię pisać, wolę rozmawiać
Normalnie tak, ale jak mam rozmawiać przez telefon (czego nie znoszę), to już wolę napisać na FB.
Kurcze , kolekcja Blade Runner , statuły Kotobukiya , wydania kolekcjonerskie filmów i nic a "biedne" Funko POPki poruszyły masy i dyskusja o sensie ludzkości ruszyła ;-) . Mimo mizernego zainteresowania cały czas nagrywam filmy o swoich zbiorach i chyba jest tam wiele rzeczy których nikt na polskim YT i nie tylko nie pokazał , zachęcam do kolekcjonowania różnych rzeczy i tego by mieć jakąś pasję dlatego każda łapka w górę i sub mnie cieszy . Zawsze można być na nie ale liczę że ktoś to doceni i takim osoba bardzo dziękuję .
(30-09-2018, 21:41)Bondp napisał(a): [ -> ]Kurcze , kolekcja Blade Runner , statuły Kotobukiya , wydania kolekcjonerskie filmów i nic a "biedne" Funko POPki poruszyły masy i dyskusja o sensie ludzkości ruszyła ;-) . Mimo mizernego zainteresowania cały czas nagrywam filmy o swoich zbiorach i chyba jest tam wiele rzeczy których nikt na polskim YT i nie tylko nie pokazał , zachęcam do kolekcjonowania różnych rzeczy i tego by mieć jakąś pasję dlatego każda łapka w górę i sub mnie cieszy . Zawsze można być na nie ale liczę że ktoś to doceni i takim osoba bardzo dziękuję .

Kotobukiya....pozazdrościć... Big Grin
A co powiecie na takich "Przyjaciół " Friends ?


fajnie że nagrywasz filmiki - ale niestety popki jak narazie do mnie nie przemówiły aby znalazły się u mnie w kolekcji (może kiedyś dam im szanse), zdecydowanie wolę figurki bardziej przypominające bohaterów filmów a te niestety odbiegają od rzeczywistości (ale to tylko moje zdanie).
Koszmar, po prostu koszmar.


(22-10-2018, 12:28)Mefisto napisał(a): [ -> ]Koszmar, po prostu koszmar.

Eeee, nie jest źle. Paznokcie zadbane i w ogóle. Chociaż przyznam, że kolorki na filmiku nie mają „życia”. Ja bym dla kontrastu zasugerował jakieś niezbyt nachalne tipsy.

EDIT:
Przepraszam, że podbijam temat. Czy mamy jakieś nowe POPki?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16