Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Bondp - Blade Runner + kanał na YT + Funko POP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Podbijam temat.
Bondp, gdzie nabyłeś te cudne figurki z animacji "9"? Cud, malina.
Nie chcesz sprzedać ? Shy
Mam nadzieję, że nie żartujesz. Wink Głupio będzie wycofać się z transakcji. Gdy już będziesz szczęśliwym posiadaczem, opisz wrażenia. Shy

Ja przy filmikach Bondpta (nie wiem jak to odmienić) odpoczywam. Spokojny i jednostajny tembr głosu, klimat fascynacji małymi bohaterami, brak akcji, itp. - działają kojąco. Bezproblemowy narrator ukazuje nam, iż w świecie pełnym nietolerancji można nawiązać pozytywne relacje z jakże odmiennymi bytami. Funko POPkami.    
Panowie, podarujcie sobie te pokpiwania. Hobby jak hobby. Niczym się nie różni od blaszanych pudełek na filmy.
(31-01-2019, 23:07)Bender napisał(a): [ -> ]Panowie, podarujcie sobie te pokpiwania. Hobby jak hobby. Niczym się nie różni od blaszanych pudełek na filmy.

??Jakie kpiny? Ja też zbieram figurki. A tę z animacji "9", to co chciał by mieć w kolekcji. Gdzie tu widzisz kpiny?
(31-01-2019, 23:07)Bender napisał(a): [ -> ]Panowie, podarujcie sobie te pokpiwania. Hobby jak hobby. Niczym się nie różni od blaszanych pudełek na filmy.

Dla jasności. Naprawdę jestem pełen uznania dla pasji Bonpta. Takie zaangażowanie w „niszowe” hobby stanowi rzadkość.
Zabrzmi to może niedorzecznie, ale do kolekcjonowania POPków trza mieć charakter. Tak, tak! Łatwiej jest gromadzić krążki DVD / BD i (tylko) pisać: Kupiłem płytkę, sprzedałem płytkę. Przesyłka fake?

Gwoli uczciwości wyznam, że same obiekty zainteresowań  Bonpta wprawiają mnie w dobry nastrój, ale gościa i tak oceniam pozytywnie. Smile

P.S.
Zgoda, niekiedy żartuję na forum. Niemniej adresat „dowcipu” może zgłosić uwagę, a ja skoryguję wpis (w tym wątku w grę wchodzi nawet jego usuniecie).
Na marginesie. Mam w domu rzeźby oraz rzadko spotykane figurki porcelanowe (od nastu lat niedostępne na rynku).
@ Gabriel, wiem, i nie Ciebie miałem na myśli Wink
Nowe POPki przybywają cały czas i nie tylko one Cool .
Po raczej chłodnym przyjęciu tutaj coś przestałem zaglądać , cały czas dziwią mnie ludzie którym coś się nie podoba ale namiętnie komentują i wyśmiewają bo ich hobby jest lepsze .
Jak ktoś chce zobaczyć co mam nowego to nic trudnego zajrzeć na mój kanał jest także opcja darmowej he he subskrybcji .
https://www.youtube.com/channel/UCuqOY5rAXyGaNffghsbQcQQ?view_as=subscriber
A tak na marginesie sam mam pewnie więcej filmów niż połowa kolekcjonerów tutaj i to raczej nie takich w cenie 3za2 Wink .
(06-02-2019, 20:49)Bondp napisał(a): [ -> ]Po raczej chłodnym przyjęciu tutaj coś przestałem zaglądać , cały czas dziwią mnie ludzie którym coś się nie podoba ale namiętnie komentują i wyśmiewają bo ich hobby jest lepsze .
Wszystkim nie dogodzisz. Ja bym się takimi osobnikami po prostu kompletnie nie przejmował. "Róbmy swoje..."

A kolekcja, chociażby samych Blade Runnerów, robi wrażenie. Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że ktoś wydaje swoje pieniądze inaczej niż oni by to zrobili.
(06-02-2019, 20:49)Bondp napisał(a): [ -> ]Jak ktoś chce zobaczyć co mam nowego to nic trudnego zajrzeć na mój kanał jest także opcja darmowej he he subskrybcji .
https://www.youtube.com/channel/UCuqOY5rAXyGaNffghsbQcQQ?view_as=subscriber
A tak na marginesie sam mam pewnie więcej filmów niż połowa kolekcjonerów tutaj i to raczej nie takich w cenie 3za2  Wink .

Jest dobrze. Shy  

(30-01-2019, 13:51)Daras napisał(a): [ -> ]...Paznokcie zadbane i w ogóle...

Filmik warto obejrzeć nie tylko dla cudownych dłoni, o których byłeś uprzejmy wspomnieć. Pomysł nowego otwarcia uważam za interesujący. O ile prezentowanie samych figurek (np. POPKów) koiło me emocje, to już nowa prezentacja zadziałała orzeźwiająco. Cool  
Z zaciekawieniem oceniłem kolekcjonerskie wydania znanych mi tytułów. Klip puściłem dwa razy. Dlaczego? Ano pomysł eksponowania figurek wraz z przypisanymi do nich płytami, i to w takiej ilości, zasługuje na punkcik reputacyjny. Właśnie go przydzieliłem.
W swoich „zasobach” posiadam tylko jedno pudełko z gadżetem i krążkiem. Na więcej po prostu brakuje mi miejsca.

Niniejsze forum wydaje się najlepszym w Polsce miejscem dla filmowych kolekcjonerów. Każdy  zamieszczony tu post podbija wątek, a „kontrowersyjne” komentarze zachęcają innych do zerknięcia na Twoje filmiki. Zaliczyłeś w swoim temacie gros wejść.

Dygresja. Niekiedy w realu zyskiwałem na popularności dzięki aktywności zawodowej. Oprócz słów uznania docierały do mnie również „hejty z czapy”. Wówczas dobra znajoma powiedziała: Ważne, że o tobie w ogóle mówią! Nie istotne czy dobrze, czy źle.
Dziękuję za wsparcie i miłe słowa  Smile  .
Zabawa z POPkami to taki dodatkowy i polepszajacy nastrój konik kolekcjonerski w stosunku do "poważnych figurek" czy innych " kolekcjonerek"
Ostatnio próbuję zostawić kilka wiodących serii w mojek kolekcji ale trudno coś odrzucić tyle tam dobrego  Rolleyes
Króluje Łowca Androidów ale Matrix , Indiana Jones , Predator , Piraci i kilka innych nie pozwala się z nimi rozstać .
Postaram się częściej dodawać zdjęcia z kolekcji bo nie każdy chce ogladać to w wersji filmowej .
Dziś zawitał nowy nabytek , sam RICK DECKARD i jestem z niego bardzo zadowolony .
Pozdrawiam wszystkich maniaków filmowych i nie tylko  Cool .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16