Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny - Seria (spoilery)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(09-04-2018, 03:09)pred895 napisał(a): [ -> ]Czy tylko ja odczuwam po tym trailerze że w filmie o Hanie Solo główny bohater gra tu drugie skrzypce ??

To tylko zwiastun. Czas jaki poświęcono w nim Solo niekoniecznie musi być proporcjonalny do czasu jaki będzie miała ta postać w filmie. Myślę, że Disney raczej unika pokazywania samego Aldena Ehrenreicha, po tym jak pojawiło się tyle plotek na temat jego rzekomo słabej gry aktorskiej w tym filmie. Jak jest na prawdę okaże się po premierze.
Patrząc na te nowe części sagi to może być to i prawdą.
Dalej mnie ten film nie grzeje. Zwiastun trochę lepszy od pierwszego, ale kompletnie bez emocji. W sumie to młody Lando wypada najlepiej.
(10-04-2018, 08:14)Mateusz napisał(a): [ -> ]Dalej mnie ten film nie grzeje. Zwiastun trochę lepszy od pierwszego, ale kompletnie bez emocji. W sumie to młody Lando wypada najlepiej.

W przypadku Gwiezdnych Wojen to ja już w ogóle nie sugeruję się zwiastunami. Niewiele mówią o filmie, a nawet mogą wprowadzić w błąd. Przykładowo ostatni zwiastun do Łotra 1 był słaby i dodatkowo sugerował inne zakończenie. W rzeczywistości film był jak dla mnie bardzo dobry i w większości opinii nawet lepszy od Przebudzenia Mocy. Pierwszy zwiastun do Mrocznego Widma - absolutna rewelacja. A sam film? No cóż, nie był aż tak dobry. Poczekajmy. Wolę być rozczarowany zwiastunami, a potem mile zaskoczony podczas seansu, niż na odwrót.
Wiadomo. Na razie oceniamy zwiastuny, a nie film. Do kina lecę w dniu premiery, bo to SW, ale nie mam zbyt wysokich oczekiwań. Po tym, co ten film przeszedł zdziwię się, jeśli wyszło z niego coś dobrego.
Ja zamierzam obejrzeć Solo w premierowy weekend. Co do filmu, to staram się być raczej dobrej myśli. Łotr 1 też miał być słaby, bo przykładowo były dokrętki. W rzeczywistości wyszedł bardzo fajny film. Ostatni Jedi niby nie miał większych problemów podczas produkcji, a wyszło słabo. Ostatecznie Solo reżyseruje Ron Howard, a on zna się na rzeczy i generalnie ma w swoim dorobku zdecydowanie więcej dobrych filmów niż złych, moim zdaniem.
(10-04-2018, 08:14)Mateusz napisał(a): [ -> ]W sumie to młody Lando wypada najlepiej.
Nie żartuj. Chewbacca jak zwykle. Mam nadzieję ,że będzie chociaż śmieszny, bo na razie leciały same suchary.
Czy ktos już widział "Solo"? Ja byłem wczoraj i o ile wrażenia dotyczące  filmu pozytywne, to kolorytyka samego obrazu zupełnie inna od tej prezentowanej w zwiastunach. Był on bardzo ciemny i, jak na mój gust, zupełnie wyprany z kolorów. Czy to tylko moja obserwacja, czy ktoś z Forumowiczów odniósł podobne wrażenie. Ja obejrzałem film w łódzkim heliosie.
Parę osób widziało. Wink

http://filmozercy.com/wpis/han-solo-gwiezdne-wojny-historie-recenzja-filmu

Co do obrazu, też oglądałem w Heliosie i obraz był faktycznie ciemny, kolory też mogły być żywsze. Zobaczymy jak wypadanie na płytach.
Faktycznie film taki przeciętny jak się wydawało?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31