Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Gwiezdne wojny - Seria (spoilery)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Trailer mega. Ujęcia z bitwy powietrznej miód malina

Wysłane z mojego MotoG3
Trailer całkiem fajny, ale już nie ma takiej mocy jak pierwsza zajawka:





Strach pomyśleć co SW zrobi z Boxofficem, bo hajp na ten film jest ogromny.
Byłby mniejszy jakby znowu Lucas był reżyserem. Big Grin
Wszystkie dotychczasowe trailery robią świetne wrażenie i czuję, że ta część przebije tą ostatnią trylogię, która była jak dla mnie zbyt dziecinna i bardziej nastawiona na kino familijne. Tongue Do kina się wybiorę na bank i to na pewno nie ja jedyny, bo jak znam przyszłość to nawet będzie z trudem dostać miejsce na jakiejkolwiek sali kinowej Wink
(20-10-2015, 14:05)kryst007 napisał(a): [ -> ]czuję, że ta część przebije tą ostatnią trylogię

Nie będzie to szczególnie trudne. Tongue
(20-10-2015, 14:05)kryst007 napisał(a): [ -> ]Do kina się wybiorę na bank i to na pewno nie ja jedyny, bo jak znam przyszłość to nawet będzie z trudem dostać miejsce na jakiejkolwiek sali kinowej Wink



Przedsprzedaż biletów w tych większych sieciach kin już ruszyła. Jak ktoś planuje seans w dniu premiery to warto się zorientować czy są jeszcze miejsca. Big Grin
(20-10-2015, 14:16)Mateusz napisał(a): [ -> ]
(20-10-2015, 14:05)kryst007 napisał(a): [ -> ]Do kina się wybiorę na bank i to na pewno nie ja jedyny, bo jak znam przyszłość to nawet będzie z trudem dostać miejsce na jakiejkolwiek sali kinowej Wink



Przedsprzedaż biletów w tych większych sieciach kin już ruszyła. Jak ktoś planuje seans w dniu premiery to warto się zorientować czy są jeszcze miejsca. Big Grin

No to fajnie! Mam nadzieję, że przy kasie biletowej będzie opcja wyboru wersji z polskimi napisami, bo jeśli ma być sam dubbing to ja jednak dziękuję. Ostatnio z ciekawości obejrzałem sobie na DVD fragment z dubbingiem do "Nowej nadziei" i wytrzymałem tylko z 2,5 minuty. Ten irytujący polski głos Luke'a czy Hana Solo grał mi na nerwach!
Lipa się przyznać ale nie ogladalem chyba w całości żadnego odcinka, ale teraz mam zamiar to nadrobić :-) przed grudniowa premiera. I tu rodzi się pytanie czy oglądać od roku produkcji od najweczniejszej do najpozniejszej części czy od I do VI czesci które wiadomo sa chronologicznie przedstawione?
Od I do VI. Innej kolejności nie uznaję. W takiej puszczałem żonie, która wcześniej w ogóle nie znała SW, taką poleciłem też bratu, który teraz ogląda, w takiej od lat sobie tę serię powtarzam.
Teraz na bd też tak oglądałem i jest to najłatwiejszy i mocno lajtowy sposób. Od 1 do 6. Chronologicznie.
Ale... jak za malolata się obejrzało 4-6 i człowiek szedł po latach na 1-3 to czekał jednak w pewnym napięciu na "narodziny Imperatora i Vadera" i "historię Lei i Luka". Emocje, oczekiwanie. Pytania "Ciekawe jak doszło do tego wszystkiego? Jakie były początki tej czwórki postaci?" To były emocje :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31