Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ajtam dramatyzujesz. Smile Jak otworzysz, wszystkie troski odejdą Big Grin
Jeśli Ci już wysłali to lada dzień dostaniesz. Mi też DHL początkowo podawał, że dostawa na piątek, a przyszło tak jak amazon prognozował, czyli dwa dni wcześniej.
No nie, bo dostałem smsa, że w poniedziałek dostawa. A nigdy data z smsów się nie zmieniała. No ale dobra - poniedziałek jednak mieści się w tych 2-4 business days.
To się prawdopodobnie zdziwisz Smile
We wtorek dostałem smsa od DHL Express, że przewidywana dostawa będzie w piątek, a kurier zawitał z paczką dzisiaj z rana.
Ogólnie między mailem od amazona z wysyłką a dotarciem kuriera pod drzwi minęło ~36h.
U mnie to samo, według informacji z DHLa i trackingu miała przyjść jutro. Przyszła dziś po 9 rano.
No to się zdziwię najwyżej.

A tymczasem niemiecki Amazon powyżej 39 euro:
Pakowanie i wysyłka: EUR 4,09

WTF?
Jak zamawiacie z zavvi to płacicie funtami czy jest jakaś bardziej opłacalna waluta?
To czy płacisz funtami, dolarami czy euro to jeden... Koniec końców wychodzi ta sama kwota do zapłaty. Jedynie zależy od twojego banku jaki ma przelicznik.
No i pacz pan, Bergman doszedł - miłe zaskoczenie. Niestety doszedł uszkodzony - jeden róg jest pomarszczony i wyraźnie wgięty, tak jakby upadł. Nie jest to jakaś olbrzymia wada, no ale za ten hajs... Myślicie coby reklamować?
@Mefisto
Pewnie, reklamuj. Może uda się jakąś częściową refundację ugrać albo bonus na kolejne zakupy. Jeżeli płyty są bez uszkodzeń, to nie ryzykowałbym podmiany na nowy egzemplarz. Jak raz wysłali box źle zabezpieczony, to jaką można mieć gwarancję, że kolejny egzemplarz wyślą dobrze zabezpieczony? Wiem to z własnego doświadczenia.