Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-11-2018, 15:44)Mefisto napisał(a): [ -> ]OK, spróbuję. Płyty są ok, bo całość była świetnie zabezpieczona. Po prostu wygląda jakby ten jeden róg przytarł się w trakcie pakowania, bądź komuś się upuścił lekko.


W kontekście wyprzedanego nakładu, na Twoim miejscu bym już nie ryzykował z wymianą.
Jak napisałem w innym temacie - nawet nie zaproponowali. Dostałem zwrot części kosztów. Samo uszkodzenie jestem w stanie przeboleć, bo nie jest jakieś ogromne.
Witam
Jak się ma wysyłka i czas oczekiwania od Mr Bongo ?
Jakieś uwagi ?
Pozdrawiam
Jak to jest z wysyłką do Polski w Barnes&Noble (https://www.barnesandnoble.com)? Chcę sprawdzić koszty wysyłki, a tam do wyboru nie ma Polski. Nie ma nawet innych krajów z UE (UK, Niemcy, Francja). Za to są spoza Unii np. Albania, Ukraina, Norwegia.
Oficjalnie do UE już nie wysyłają, ale ponoć można to obejść wybierając płatność paypal.
Opcja z PayPalem jest do rozważenia. Tylko, że przed sfinalizowaniem transakcji chcę sprawdzić koszty wysyłki i ocenić czy kalkuluje mi się zakup.
Przecież zanim zaakceptujesz płatność to zobaczysz koszty wysyłki i opłaty na PP
Dawno nic nie brałem z zavvi więc się dopytam - normalne u nich jest, że nie są w stanie wysłać towaru w ciągu 72h od złożenia zamówienia, który mają na stanie ?
(26-11-2018, 16:27)misfit napisał(a): [ -> ]Dawno nic nie brałem z zavvi więc się dopytam - normalne u nich jest, że nie są w stanie wysłać towaru w ciągu 72h od złożenia zamówienia, który mają na stanie ?
Normalne to nie, ale jeśli się wyprztykali z tego co mieli w magazynie na stanie, to muszą ściągać od dostawcy. Niekiedy to miało wpływ na późniejszą premierę i ma wpływ na wysyłki, Zakładam, że kupiłeś dobrze i tanio. Weekendów nie licz, w soboty wysyłają rano co prawda, ale w niedzielę już nic.
Produkt cały czas mają na stanie. Soboty i niedzieli nie liczę, no nic, wysłałem im maila ponaglającego, może to coś da Wink