Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-11-2018, 11:31)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Rozumiem i poczekam na wysyłkę która nastąpi... kiedyś tam Big Grin Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do tego jak szybko Amazon realizuje wysyłki (choć też nie wiadomo jak szybko, wszystkie moje ostatnie zamówienia - Francja, UK, USA - były wysyłane dwa dni po zamówieniu) a i na zavvi nigdy nie miałem jeszcze takiej sytuacji.

Przy X-files pojawił się napisik sold out. Ciekawe czy nam to w ogóle zrealizują Big Grin
Zavvi też odpierdala jakieś farmazony. Zamówiłem dwa filmy - jeden wysłali, za drugi nawet kasy nie ściągnęli, choć na stronie cały czas available. Kosmos. Jak tak dalej pójdzie zamawianie czegokolwiek przestanie się opłacać, bo nerwy większe niż ustawa przewiduje.
@misfit

Mojego nie zrealizują na pewno bo zdecydowałem się je anulować Wink
O co chodzi z ceną filmu gorączka premium colection? Od 599 zl do 640 ?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Polski nakład wyczerpany, to szukają jeleni...
Coś kiepsko sprawdzałes swoją drogą, bo bez problemu można znaleźć i za 120.
Wyskoczyło mi przy przegladaniu netu i się zdziwiłem

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Idiota ze mnie, sprzedałem za 40 zł a mogłem wystawić za 20 razy więcej LOL
Ktoś się orientuje, jak bardzo limitowana jest ta Ucieczka? Na Amazonie już brak zupełny, na zavvi jeszcze jest i nie wiem czy nie zamówić, żeby nie zostać z niczym przez tych baranów.
witam,

Zamówiłem pierwszy raz od zavii i mam pytanie kto dostarczy w Polsce paczke - poczta czy kurier i czy może jest jakiś tracking?
Jeśli wybrałeś standardową dostawę (Standard Delivery) to paczkę doręczy Poczta Polska (wrzuci do skrzynki albo zostawi awizo).