Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to uspokoiłeś mnie, bo już się martwiłem tak, że nie mogłem spać po nocach. xD
Ktoś się pytał w obsłudze klienta na amazon.de dlaczego część filmów ma dopisek "Ten przedmiot nie może być wysłany do kraju: Polska" ?
Oczywiście chodzi o filmy sprzedawane bezpośrednio przez amazona, np. remaster Eraserhead.

Od wielu lat u nich kupuję, ale pierwszy raz spotykam się z takimi ograniczeniami :/
Nie wiem dlaczego. zauważyłem to miesiąc temu gdy chciałem kupić np Goodbye Lenin. Sprawdzałem czy nie jest to związane z wiekiem ale tak samo zablokowało mi kilka innych tytułłów
No dziwne to jest, tym bardziej, że nie wysyłają aktualnie do Polski tytułów, które jeszcze kilka miesięcy temu u nich bez problemu kupiłem.
U mnie to samo, dzisiaj chciałem kupić "Romeo Must Die" i d..a blada Dodgy
Problem staje się poważniejszy dzisiaj Amazon.it wprowadziło blokadę wysyłki do Polski w przypadku prawie co drugiego tytułu.
Możesz podać jakieś konkretne przykłady ?
I czy na pewno wybierasz zakup bezpośrednio od Amazona ?
blokada była przez godzinę i przed chwilą została zniesiona ale być może to tylko przymiarka do jakiś faktycznych ograniczeń. Przykłady? Gra o tron sezon 6 i 7, Ojciec Chrzestny itd. wszystkie najważniejsze tytuły.
Dzisiaj przez chwilę wszystkie tytuły jakie miałem na liście życzeń na amazon.co.uk miały info o niewysyłaniu do PL, już zniknęło. (Z wyjątkiem B42049, ten ma to od dawna)
(08-12-2018, 10:01)czuubakka napisał(a): [ -> ]Zamówienie z amazon.de ( złożone 5.12) , była u mnie 7.12. Wysłane pocztexem. Wszystko ok, nic nie zniszczone.
A jak miałeś towar zapakowany? U mnie ostatnie dwa zamówienia (z amazon.fr i amazon.de) był spakowane do klasycznego kartonowego pudła z papierowym wypełniaczem wolnej przestrzeni. Żadnych uszkodzeń  na blaszakach (co jest nagminne wprzypadku "pudeł" typu C4, czy C5). Zastanawiam się, czy to przypadek, czy wzieli pod uwagę moje liczne reklamacje blaszaków uszkodzonych przez kiepski zapakowanie do wysyłki...

EDIT:
Teraz też widzę, że niektóre wydania z Francji (które od jakiegoś czasu obserwuję) mają niedostępną wysyłkę do Polski, a wcześniej tego nie widziałem. To chyba kwestia przed świątecznej gorączki zakupowej.