Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie do końca Ahmed, bo w customer service amazona pracują głównie hindusi. Mefisto, czasem zanim zaczniesz narzekać, upewnij się najpierw na co.
To Was pogodzę. Dostałem dwa maile (tego pierwszego nawet nie wklejam bo to był typowy kopiuj i wklej), w obu przypadkach nazwiska wyglądają na Serbię lub coś w ten deseń.
(12-12-2018, 20:30)Bender napisał(a): [ -> ]Nie do końca Ahmed, bo w customer service amazona pracują głównie hindusi. Mefisto, czasem zanim zaczniesz narzekać, upewnij się najpierw na co.

Dla mnie to jeden pies, zwłaszcza gdy widzę po ich opisach, że ledwo ogarniają co mam na myśli, choć moje zdania nie są jakieś skomplikowane. Co jak co, ale w customer service to powinien siedzieć jednak ktoś ogarnięty, a nie przybysze z jakiejkolwiek Matplanety. Niestety coraz rzadziej idzie tam znaleźć Petera czy kogoś innego kto skończył szkołę w kraju, w którym pracuje. A już zadzwonić tam na jakąkolwiek linię to już w ogóle kosmos - ze słownikiem trzeba siedzieć i dobierać słowa na słuch, jak w niektórych filmach polskich Big Grin I potem wygląda to tak, jak wygląda.
Gadałem na ich czacie dziesiątki razy. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie znał angielskiego. Ale wiesz, może to po prostu karma wraca..
Ja piszę o mailach i telefonach - na czat nie zawsze mam czas, ale fakt, tam jeszcze w miarę kumaci przeważają, pewnie dlatego, że to na żywo i trzeba reagować od razu.
LOL, Amazon nagle zdjął mi kasę za Ucieczkę z NY i napisał, że przygotowuje do wysyłki. Ponieważ w międzyczasie zdołałem to kupić na Zavvi, to wychodzi na to, iż - o ile znowu nie dadzą dupy - będę miał kopię do odstąpienia (zakładam, że kurierem dojdzie w stanie nienaruszonym). Jak ktoś chętny, to pisać.
Panowie po jakim czasie pisać do zavvi o brak przesyłki? Trzy tygodnie wystarczą czy poczekać jeszcze troche?
21 dni roboczych i piszesz.
Zamówiłem kilka filmów w tym Arrow i od poniedziałku mam ciągle status "Awaiting Dispatch". Dlaczego tak długo zajmuje im samo wysłanie mojej przesyłki?
Niby w faq jest napisane, że w wypadku międzynarodowej przesyłki czas oczekiwania to 8 dni roboczych, a potem dopiero można się z nimi skontaktować jak nie dojdzie do realizacji zamówienia.
I jeszcze nie słyszałem o czymś takim, żeby o szczegóły monitorowania przesyłki wysyłać do jakiegoś sklepu maila z prośbą o to. Dla mnie standard to jest jak sam sklep wyśle takie informacje.
Piszesz o Zavvi? Jak masz awaiting to znaczy, że jeszcze nie wysłali i prawdopodobnie nie mają tego na stanie, kilka stron temu to opisywaliśmy. W zamówieniu masz wysyłkę z trackingiem czy standard delivery? Jak z trackingiem to po wysłaniu dostaniesz maila z numerem przesyłki do śledzenia. Jak Standard to jest to przesyłka nierejestrowana i nie sprawdzisz gdzie jest. Ja ostatnio zamawiałem sporo od nich i większość doszło w ciągu tych 8 dni roboczych. Jeden przedmiot mi wisiał od 23-ciego listopada i wysłali dopiero 6-tego grudnia. Jeszcze mi nie doszedł. Możliwe też, że teraz poczta jest przeciążona przed świętami.