Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobre!

Zavvi (i poczta) mnie rozwaliło. Zamówiłem cztery filmy z promocji 2 za £30, wysłali je jednego dnia więc czekalem na jedną paczuszkę a tu... jeden film pojawił się w skrzynce wczoraj, dzisiaj znalazłem tam dwa, a czwarty pewnie dotrze w poniedziałek Big Grin
Przecież tak jest od.. zawsze?
jw.

Mierzwiak, a z ciekawości - kiedy Ci zavvi te filmy wysłało ? Coraz bardziej zaczynam wątpić, że X-files wysłane 18.12 do mnie dotrze :/
Spokojnie mój rekord z nimi to 31 dni roboczych z Dekalogiem :-P
Ostatnie zamówienie z zavvi wysłane 6 grudnia przyszło równo po miesiącu. Zamówiłem 12 sezonów american dad. W międzyczasie zgłosiłem, że nie doszło i żeby wysłali powtórnie więc prawdopodobnie będę miał drugi zestaw na sprzedaż.
(11-01-2019, 21:41)Mefisto napisał(a): [ -> ]Przecież tak jest od.. zawsze?
Hmm, przysiągłbym że dostałem od nich kiedyś co najmniej dwa filmy w jednej przesyłce, ale skoro tak twierdzicie to pewnie mi się pomyliło z innym sklepem Wink

@misfit
Wysłali mi w czwartek, 3.01.
(11-01-2019, 21:46)misfit napisał(a): [ -> ]jw.

Mierzwiak, a z ciekawości - kiedy Ci zavvi te filmy wysłało ? Coraz bardziej zaczynam wątpić, że X-files wysłane 18.12 do mnie dotrze :/

Do mnie Bourne BOX 4K z 18.12 dotarł dzisiaj
To mnie trochę uspokoiliście Smile
Do mnie zwykle zavvi przychodziło max po 2 tygodniach, kilka razy zdarzyło się, że po 3, więc już idę na rekord. Tyle, że ostatni raz u nich zamawiałem ponad rok temu więc możliwe, że w międzyczasie się pogorszyło w średniej terminów dostarczania zamówień.
Dam im jeszcze czas do okrągłego miesiąca...
Święta, remanenty itd. Zamówienia z czarnego piątku szły mniej niż 2 tygodnie.
(11-01-2019, 21:31)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]jeden film pojawił się w skrzynce wczoraj, dzisiaj znalazłem tam dwa, a czwarty pewnie dotrze w poniedziałek
Jedna z nielicznych firm, która myśli. Nie każdy siedzi w domu czekając na list. Listy są nierejestrowane i listonosz może spokojnie wrzucać do skrzynki, zamiast awizo i komplikacji z odbiorem, w różnych punkach i pocztach. Wyjątkami są większe przesyłki, te dostarczają w zależności od kraju nawet kurierem.