Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(11-01-2019, 22:00)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Hmm, przysiągłbym że dostałem od nich kiedyś co najmniej dwa filmy w jednej przesyłce, ale skoro tak twierdzicie to pewnie mi się pomyliło z innym sklepem

Mi zamówione przed Świętami dwa filmy zavvi wysłało w jednej paczce. Trochę się zdziwiłem, bo to chyba pierwszy taki raz w przypadku tego sklepu. Może kiedyś tam coś przyszło z więcej niż jednym filmem, ale nie pamiętam, bo trochę u nich zamówień złożyłem. Tym razem wydania zapakowane były w grubą tekturę (zazwyczaj pakują w kopertę bąbelkową). Przesyłka dotarła po ok. 3 tygodniach. Wysłali to chyba z Hiszpanii, bo na nalepce był napis o tamtejszej poczcie.
Moje ostatnie zamówienie też przyszło z Hiszpanii w kartoniku.
(08-01-2019, 18:12)Wolfman napisał(a): [ -> ]Amazon Prime jest za darmo przez m-c...
To ciekawe, bo ja już mam za darmo przez kolejny 2 miesiąc. Chciałem wcześniej zrezygnować i pojawiła się taka opcja, że mogę przedłużyć jeszcze jeden miesiąc za darmo. Może to taka opcja dla nowych klientów?
Też ostatnie boxy z zavvi dostałem w kartonie z hiszpanii,szły długo ale ninaruszone,to chyba jakieś kartony na zamówienie kilku sklepów internetowych,tylko zavvi znam z tych wszystkich
U mnie tez oba boxy w kartonach i z Hiszpanii. Realizacja z zavvi 2 tyg. A były świata
Może mi ktoś pokrótce opisać jak wygląda sytuacja z zamawianiem w tym zavvi i base. Gdzieś tu czytałem, że liczą sobie osobno przesyłkę za każdy film czy coś w tym stylu. I wysyłają albo to zavvi wysyła filmy osobno. A w ogóle opłaca się tam zamawiać czy lepiej w amazonach?
Nie wiem jak z base, ale zavvi policzyło mi raz za przesyłkę i filmy wysłali w jednej paczce.
Raz zamawiałem z base kilka rzeczy na raz i za przesyłkę policzyli raz i wszystko przyszło w jednej paczce Big Grin
Mi w zavvi za wysyłkę policzyli raz i wysłali wszystko w osobnych paczkach.
A ie kosztuje przesyłka? Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę? W miarę szybko czy różnie?