Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Zavvi liczą przesyłkę tylko raz £3.99.
Przedmioty zawsze przychodziły osobno, ale to raczej było uzależnione od dostępności.
Miałem też dziwny przypadek przy pierwszym zamówieniu, że pobierali opłatę z karty za każdy przedmiot osobno w małym odstępie czasu i system w banku profilaktycznie zablokował mi kartę po 3 opłacie Smile
Czas oczekiwania ok 3 tygodni, choć ostatnie zamówienie jeszcze nie doszło, a ma już poślizgu ok 3 tygodni, więc jeżeli dojdzie to średnia się mocno popsuje.
(13-01-2019, 13:34)djgromo napisał(a): [ -> ]Mi w zavvi za wysyłkę policzyli raz i wysłali wszystko w osobnych paczkach.

U mnie Zavvi też tak robi.
Dla zavvi czas wysyłki to ok 2-4 tygodnie. Wysyłka ok 4 funty albo 9 (jeśli wysyłają z trackingiem).
Ja najczęściej mam po tygodniu z zavvi wyjątkiem był grudzień
Mam znajomego, któremu paczki z zavvi (Standard, nie tracking) przychodzą do Polski po 3-4 dniach. Ciekawe od czego to zależy Smile
I do mnie w końcu przyszedł po 4 tygodniach box z zavvi z adresu hiszpańskiego.

EDIT: Ktoś też z Was miał taką sytuację, że przesyłka z amazon.de wsiąkła ?
Niby wysłali w poniedziałek poprzez POLISH_POST_EU i do dziś miała do mnie dotrzeć, więc zakładam, że jest to Poczta Polska/Pocztex, ale szukając po nr. przesyłki jaki podali dostaję info, że "Brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni".
(16-01-2019, 17:23)misfit napisał(a): [ -> ]I do mnie w końcu przyszedł po 4 tygodniach box z zavvi z adresu hiszpańskiego.

EDIT: Ktoś też z Was miał taką sytuację, że przesyłka z amazon.de wsiąkła ?
Niby wysłali w poniedziałek poprzez POLISH_POST_EU i do dziś miała do mnie dotrzeć, więc zakładam, że jest to Poczta Polska/Pocztex, ale szukając po nr. przesyłki jaki podali dostaję info, że "Brak danych o tej przesyłce w okresie 30 ostatnich dni".

Ja tez powinienem dzisiaj przesyłki dostać
Ostatni wpis na stronie Amazonu jest z 14.01 że przesyłka jest w drodze
Numery przesyłek też brak danych na stronie trackingu naszej poczty
Miałem coś podobnego, dostałem niby informacje o wysyłce itp, a paczka48 wyszła z Wrocławia dopiero po kolejnych 3 dniach i doszła po następnym tygodniu czekania Big Grin
Ja miałem kiedyś sytuację, że przesyłka z amazon.com przyszła dzień przed czasem niż wynikało z powiadomienia o terminie.
(16-01-2019, 17:46)djgromo napisał(a): [ -> ]Ja miałem kiedyś sytuację, że przesyłka z amazon.com przyszła dzień przed czasem niż wynikało z powiadomienia o terminie
To się często zdarza. Zwłaszcza z niemieckiego Amazonu