Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Na tej greckiej stronie możecie znaleźść niezłe perełki, np Bad Boys 2 w rewelacyjnej cenie - sam zamówiłem, ekspresowa przesyłka i niewielu koszt wysyłki

https://www.blu-rayshop.gr/account_history_info.php?order_id=24011
Extra! Dzięki.
W mailu empik twierdzi że wysłał mi Szeregowca (wybrałem Paczkomat), ale maila od InPostu brak, a podany numer przesyłki nie istnieje. Mam się martwić? Smile
Nie. Kiedyś miałem sytuację, że info na stronie InPost pojawiło się dopiero w dniu dostarczenia przesyłki do paczkomatu.
OK, dzięki Smile
Taka sytuacja, nagle wszystkie preordery jakie robię na amazonie uk skutkuja natychmiastową autoryzacją / blokadą środków na koncie... Wiadomo, nie czardż tylko blokada, ale upierdliwe i tak, bo w moim banku akurat to aż 2 tygodnie. Ktoś jeszcze zauważył czy to tylko tak u mnie?
Mały follow-up.
Właśnie konsultant Amazonu UK poinformował mnie, że z końcem kwietnia weszła nowa dyrektywa, że każdy preorder jest płatny 5 dni po złożeniu. (na stronie produktu cały czas jest napisane Pay on Dispatch) . To by się nawet zgadzało, bo sczardżowali mnie za bluray Avengers Engdame Big Grin Oczywiście słabo śmieszne, bo jak zrobili refund to jestem w plecy 2 funty na wymianie.
Tak czy inaczej, jeśli to prawda to naprawdę słabo.

Poza tym, nagle wszystkie produkty jakie mam w preorderach , czyli jeszcze nie wydane maja flagę Does not ship to Poland. (choć da się je zamówić)
Dziwne.
Super, niech jeszcze zlikwidują gwarancję najniższej ceny dla pre-orderów - najwyraźniej mają zbyt wysoki udział w rynku i chcą to zmienić Wink

(05-05-2019, 09:42)Bender napisał(a): [ -> ]Oczywiście słabo śmieszne, bo jak zrobili refund to jestem w plecy 2 funty na wymianie.

A z Revoluta/Aliora walutowego, etc. korzystamy ?
Nie, powiedzieli, że PPG nadal obowiązuje, ale będą robić refund w momencie wysyłki i stwierdzenia docelowej ceny.

Ale ogólnie w ogóle mi coś tu śmierdzi. Bo mam zawsze jakieś 40-80 preorderów średnio w toku. Ale jakaś połowa zawsze była wywalana, bo kupowałem rzeczy taniej gdzieś indziej. Czyli łącznie się tego trochę uzbierało. Ostatnie takie czyszczenie było własnie pod koniec kwietnia. Nie wiem teraz czy w związku z tym po prostu nie trafiłem jakąś czarną listę i ta cała Policy nie dotyczy tylko mnie Wink Byłoby to słabiutkie , zwłaszcza po 17 latach bycia klientem i zostawieniu tam całkiem sporego kawałka grosza. Niemniej...

Na incognito te rzeczy nadal są jako Can be delivered to Poland

Teraz zrobiłem preorder na Avengers (który niby nie może być wysłany) i nie ma nawet autoryzacji. Jakiś niezły burdel...
To dotyczy wszystkich - poczytaj np. ten temat. Bardzo słaba zagrywka. Ciekawe czy to dotyczy wszystkich amazonów czy tylko UK.

Też mam Does not ship to Poland przy każdym pre-orderze w UK i to wygląda na błąd systemowy. Tyle dobrego, że przechodzi przez checkout, w przeciwieństwie do niemieckiego amazona gdzie wiele produktów nie wysyłają poza Niemcy.