Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No mam i ja tego maila.
Też mam. Aż się boję teraz zalogować z tego maila.
Skoro zwycięzca miał być jeden, no to ten...

CONGRATULATIONS

Hi Jacek, We here at Zavvi would like to wish you a huge congratulations as you have been chosen as the winner of our Mastercard competition, winning a VIP trip for two adults to attend the UEFA Champions League Final Madrid 2019 The UEFA Champions League 2019 prize package - for two adults includes: • 2 x Madrid Final tickets • 2 x nights’ accommodation at 4* Hotel in Madrid • UK transfers • Return flights • Airport to hotel transfers in Madrid, plus hotel to stadium transfers • Comprehensive travel insurance • £250 Prepaid card To claim this prize, please message us directly through your Zavvi account within 48 hours of the send time of this email. You must do this by logging into your account on a computer or mobile device, scrolling down to the message section with the pencil icon and then following the prompts to send us a message. If you reply after the 48 hour window the prize will unfortunately defer to another customer, so please get in touch quickly! TongueBig GrinBig GrinBig Grin

... już nie odpisujcie Big Grin Big Grin Big Grin

Na wszelki wypadek podziękuję już za zakupy na zavvi.
Też dostałem maila, a nawet nie wiem o co chodzi, bo nie brałem udziału w żadnym konkursie ;]

PS. Na swoim fan page na Facebooku już wyjaśniają sytuację.
Też dostałem - jakieś spóźnione prima aprilis. W regulaminie jest napisane, że trzeba było złożyć zamówienie i zapłacić za nie kartą Mastercard pomiędzy 23 kwietnia, a 6 maja, a w tym okresie żadnego zamówienia u nich nie składałem Big Grin
Ja też dostałem. Napisałem do zavvi, że ktoś SPAM z ich (teoretycznie) adresu rozsyła... Co ciekawe, zrobiłem zakupy w regulaminowym czasie...
Kurcze wychodzi na to, że podczas finału LM będzie spory zlot filmożerców Wink. Mnie biletów jakoś nie chcą dać ale może się obrazili bo ostatnie co u nich kupiłem to chyba 'Dekalog' Kieślowskiego.
Mogę Ci swój bilet oddać, ale obawiam się, że te niecałe 68 tysięcy pojemności stadionu to i tak będzie za mało dla całej reszty zwycięzców tego konkursu Big Grin
Sytuacja dla zavvi wygląda nieciekawie.  Skoro odpowiedź na mejla od nich oznacza akceptacje wygrnej..., to powinni sie wywiązać. Regulamin nie mówi i nic o działaniach, gdy sie pomylą i zadeklaruja za dużo zwycięzców. Teraz pójdźmy dalej. Skoro były mejle, to było losowanie. Albo było za dużo losowań, albo za dużo mejli. Nie zmienia to jednak faktu, że poinformowali wielu ludzi o zwycięstwie. Ja na mejla odpowiedziałem zgodnie z regulaminem. Zgodnie z tym samym regulaminem mejl oznacza, że ktoś został wylosowany. Może być tylko jeden zwycięzca. OK, ale w takim razie kto ma nim być? Kolejne losowanie wśód odbiorców mejla? Myślę, że każdy z poinformowanych otrzyma niedługo jakiś kupon zniżkowy na zakupy na zavvi. Wizerunkowo to bardzo duża wpadka. Musza to jakoś naprawić...
Spokojnie, w regulaminie jest napisane: Competitions are only open to residents of the UK (excluding Northern Ireland).