Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja polecam sendit.pl do wysyłania paczek od kiedy raz za paczkę na poczcie polskiej zapłaciłem ponad 50zł podziękowałem.. i jeszcze im się karton nie podobał...
Tak z ciekawości kto przejmuje u nas w kraju przesyłkę od Aramexu? Big Grin
U mnie dostarcza DPD. Coś tam przynajmniej raz w miesiącu kupuję w USA i zawsze doręcza DPD.
(17-06-2019, 20:33)prodarek napisał(a): [ -> ]Ja polecam sendit.pl do wysyłania paczek od kiedy raz za paczkę na poczcie polskiej zapłaciłem ponad 50zł podziękowałem.. i jeszcze im się karton nie podobał...

Nie polecam sendit. Naliczają extra dopłaty po czasie .
Nie robią tego bez powodu musiałeś nadać paczkę w "jakiś" nie regulaminowy sposób niezgodny ze stanem faktycznym, ja wysłałem już z ponad sto paczek jak nie więcej i tylko raz miałem taką dopłatę.
Wolę po 1000 kroć Przesyłarka.pl Praktycznie drukarki mieć nie musisz. Wagę i wielkość podaję mniej więcej na oko i nikt mi nie przysłał jak to miało miejsce z send.it info o dopłacie 2 złociszy.
(20-06-2019, 10:56)prodarek napisał(a): [ -> ]Nie robią tego bez powodu musiałeś nadać paczkę w "jakiś" nie regulaminowy sposób niezgodny ze stanem faktycznym, ja wysłałem już z ponad sto paczek jak nie więcej i tylko raz miałem taką dopłatę.

Dopłata po pół roku jak nie dłużej od nadania, tak żeby człowiek nie pamiętał co nadawał i kiedy .
Nie polecam nikomu tej firmy bo są krętaczami . A nie wymyślanie ,że coś miało miejsce pół roku temu... I jeszcze straszenie windykacją ..
Zero jakiś zdjęć itp z faktu przekroczenia jakiegoś wymiaru paczki.

W każdej normalnej firmie jeśli coś się nie zgadza dzwonią albo dopłata przy odbiorze.
Jak kupi się allegro smart za 49 zł za rok i potem od razu anuluje (żeby się nie przedłużało) to przez ten rok dalej będzie aktywne?

EDIT:
Kupiłem smarta na rok za 49 zł. Zapłaciłem przelewem. Po zakupie anulowałem i wyłączyło mi smarta. Teraz muszę czekać 14-30 dni na zwrot. Myślałem, że to będzie działać podobnie do netflixa, gdzie po anulowaniu po prostu usługa sama się nie przedłuży. Smart ma też 30 dniowy okres próbny gdzie gwarantują zwrot pieniędzy za usługę. To teraz ciekawe co by się stało jakbym miał to przez 2 miesiące (kupione na rok) i wtedy anulował? Wyłączyliby usługę i zwrócili proporcjonalnie kwotę za niewykorzystany czas (10/12 * 49zł)?
Przede wszystkim po co anulowałeś? Smile

Odpowiednikiem anulowania subskrypcji Netfliksa w przypadku Smarta jest opcja "Nie obciążaj tej karty" jeśli płaciłeś kartą, wtedy po zakończeniu danego okresu Smart nie odnowi się automatycznie.
Ta opcja nie obciążaj tej karty jest w panelu smart? Ja płaciłem przelewem, nie miałem tej opcji i myślałem, że jak nie anuluję ręcznie, zapomnę o tym i za rok allegro samo mi obciąży saldo rozliczeń za kolejny rok.

To jeszcze inaczej zapytam. Jak płacę przelewem to to działa jak prepaid i po roku samo wygasa czy allegro będzie się pluło, że rozpoczął się kolejny rok, a ja mam nieuregulowaną opłatę?