Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Same. W piątek rano poleciało zamówienie, dziś jeden film wysłali, reszta jest sold out. Jeśli resztę anulują to będzie niefajnie bo z kosztami wysyłki to nie będzie żadna promocja.
Jak oglądałem te promocje to przy niektórych był czas wysyłki 2 tygodnie.
(27-08-2019, 21:36)misfit napisał(a): [ -> ]W piątek rano poleciało zamówienie, dziś jeden film wysłali, reszta jest sold out. Jeśli resztę anulują to będzie niefajnie bo z kosztami wysyłki to nie będzie żadna promocja.

U mnie podobnie.

Zamówione 4 filmy od Arrow. Jeden jest oznaczony jako wysłany, reszta jako przygotowanie do wysyłki. Jednak z tych trzech jeszcze nie wysłanych, dwa aktualnie są wyprzedane, wiec mam obawy czy w ogóle się zalapie na nie...

Raz już tak miałem, że jedna z trzech pozycji nie zostala wysłana, bo najwyraźniej za dużo przyjęli zamówień, w porównaniu z tym co mieli na stanie.

Tylko, że teraz było "buy one get one free", wiec jeżeli reszta nie przyjdzie to tak jak bym kupił film po normalniej cenie.... trochę słabo.
Nie pomyślałem żeby sprawdzić ale jest tak jak piszecie - te pozycje których jeszcze mi nie wysłali są wyprzedane.
U mnie oba są dostępne, a tylko jeden został wysłany. Więc podejrzewam, że mają po prostu za dużo zamówień i jest opóźnienie.
(27-08-2019, 21:19)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Komuś jeszcze opóźnia się wysyłka z zavvi?

Chyba zasypało ich zamówieniami podczas urodzinowych promocji. W piątek zamówiłem cztery filmy w promocji 2 UHD za £20, jeden wysłali w sobotę, pozostałych trzech wciąż nie.


Zamówiłem 4 z promocji 2x20 w piatek,nic nie wysłali jeszcze,a wszystko wyprzedane,więc chyba na nic sie nie załapie
Nie mogą przyjąć więcej zamówień niz mają, bo strona automatycznie zmniejsza stan i w końcu nie da sie zamówić. No chyba, że maja burdel w papierach i nie zaktualizaowali stanów na stronie. Ale liczę na kolejność zamówień, u mnie 2/4 wysłane.
(28-08-2019, 09:27)Plicha napisał(a): [ -> ]Nie mogą przyjąć więcej zamówień niz mają, bo strona automatycznie zmniejsza stan i w końcu nie da sie zamówić

Najwyraźniej mogą, o czym pisałem kilka postów wyżej. Poniżej treść maila, którego dostałem jakiś czas temu. Zamówione były 3 pozycje. Dostałem jedna, na drugą czekam, bo jeszcze nie miała premiery, a w sprawie trzeciej napisali:

"We're sorry to inform you that some or all of your order number 165755961 has now been cancelled. Edition is no longer available. We have tried to source further stock but we have been unsuccessful, sorry to disappoint you. Please note you have not been charged for this item and no payment will be taken. If a charge has been taken for the order, then a refund will be requested upon cancellation and the money returned to your account within 3-5 working days."
No to jak pisałem "No chyba, że maja burdel w papierach i nie zaktualizaowali stanów na stronie". Bo zamówić towaru ile chcesz nie da się, więc to w jakiś sposób jest monitorowane. Steelbook Mad Maxa był momenmt niędostepny, steelbom MIB kilka sztuk było bo też raz dwa wyprzedany, więc nie dało się tego zamawiać w nieskończoność i jakoś na zapas.
Najprawdopodobniej działa to na zasadzie tak jak spotkałem się z tym w innych sklepach UK ze sprzetem sportowym. Jest obniżka, cena promocyjna, ludzie zamawiają i jak osiągną limit zamówień wtedy sklep dopiero zamawia od dystrybutora/hurtowni. Stąd dłuższy czas oczekiwania, ale niższa cena i tu może byc podobnie.
W Twoim mejlu zreszta piszą, że próbowali zdobyć towar, cokolwiek to znaczy, widocznie coś nie poszło, albo jednak zwykła ściema. No nic, czas pokaże.

EDIT: Zavvi zaczyna anulować zamówienia...a jednak :/ pff
W piatek wszystkie były -wysyłka 24 h,sam anulowałem wszystkie ,bo wiadomo że nie wyslą
Urodziny i totalny bałagan,zobaczymy jak szybko zwracają kase niby 3-5 dni