Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakonnicę mi z de wysłali przed, podobnie Conan z it też przed. Miałem je kupione zawsze w pakiecie z innymi, bo nie pobierali kasy z góry
Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem. Dlaczego po dodaniu przedmiotu do koszyka i wyborze kraju rośnie mi jego cena? Rozumiem, że koszta wysyłki rosną, ale tu zmieniają się ceny przedmiotów.


[Obrazek: Pq7U6H2.jpg]


[Obrazek: E0xfmow.jpg]


[Obrazek: TddXDZa.jpg]
(02-09-2019, 16:16)djgromo napisał(a): [ -> ]Wytłumaczcie mi bo nie rozumiem. Dlaczego po dodaniu przedmiotu do koszyka i wyborze kraju rośnie mi jego cena? Rozumiem, że koszta wysyłki rosną, ale tu zmieniają się ceny przedmiotów.

W różnych krajach jest rożny podatek VAT. Ot cała tajemnica Wink
Zamawiałem u nich już parę razy i dopiero teraz zwróciłem uwagę, że ceny w koszyku się różnią. Wcześniej nie doliczali tej różnicy jakoś na koniec?
Od zawsze tak jest.
Amazony sobie pozwalają na coraz więcej. Autoryzacja w momencie zamówienia to już żadna niespodzianka. Ale teraz włoski zrobił lepszy numer. Zrobili sporą obniżkę na boxet muzyczny i jak to w takich przypadkach często bywa jest out of stock i nie wiadomo kiedy będzie. A tymczasem na koncie już nawet nie autoryzacja a charge Big Grin


EDIT: Sprawa nabiera kolorów, bo twierdzą, że to tylko autoryzacja. Ale wiadomo jak to jest z tymi konsultantami, zwłaszcza mailowo, bo niestety czat po angielsku niedostępny.
Bender, czat jest dostępny, tylko dostać się do człowieka graniczy z cudem, sporo klikania, jednak jest to możliwe
Bender, niech zgadnę - In Search Of Hades ?
Nawet jeśli to tylko autoryzacja to i tak masz zablokowane środki na 2 tygodnie. Co się stało z zasadą, że blokują kasę niedługo przed wysyłką...

A mnie na czacie kilka dni temu oszukał taki jeden Hindus (amazon.com) - szkoda, że nie ma dla nas jakiejś sensownej alternatywy jeśli chodzi o zakupy zagraniczne.
(03-09-2019, 11:48)misfit napisał(a): [ -> ]Bender, niech zgadnę - In Search Of Hades ?

OK,... this is some FBI shit, dude Big Grin

Tak, dokładnie. Wink To nie autoryzacja, tylko pobranie fizyczne. Oczywiście 2 kolesi uparcie informowało mnie że to tylko autoryzacja Wink , na co ja upracie, że wiem na czym polega różnica. A trzeci stwierdził: "podobnie jak mój poprzednik potwierdzam, że to pobranie" Big Grin. Oczywiście nie rozwijając dalej co się stanie z tym zamówieniem. No nic, poczekam, zobaczym.
Z nowych amazonowych rozczarowań, Amazon UK wysłał mi właśnie Blade Runner 2049 4K+BD (tę wersję bez Digital*) w termokurczliwej folii z paluchami w środku. Eww..

* swoją drogą czy to właśnie nie dołączona wersja digital stała się powodem, dla którego niektóre przestały być wysyłane do Polski?

@mistfit We włoskim jest pewien postęp, niby ma być dostarczony w przyszłym tygodniu. Więc z pewną taką niepewnością zerkam na konto czy się nie pojawi drugi charge - niespodzianka Wink