Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(18-09-2019, 22:12)Maras napisał(a): [ -> ]takie samo mam info tylko zamiast kontaktować się z DHL PL wolałem skontaktować się z Amazonem ci dodatkowo zwrócili mi za zwrot 5,50 euro Smile teraz czekam na ponowną wysyłkę. DHL PL dostał dodatkowo skargę w moim imieniu wysłaną przez amazon.se chodziło ponoć o problemy na drodze.
jeżeli masz uszkodzoną przesyłkę to po co kontaktujesz się z DHL chcesz żeby ci dostarczyli tą uszkodzoną ?
Cytat:DHLPL couldn't deliver your package. Please contact DHLPL to get your package back on track.
Takie info dostaję od angielskiego Amazonu. To chyba dobrze zrozumiałem, że mam się skontaktować z dhl'em, co zrobiłem.  Huh
A paczka zatrzymała się w Niemczech.
(18-09-2019, 22:54)piti198 napisał(a): [ -> ]
(18-09-2019, 22:12)Maras napisał(a): [ -> ]takie samo mam info tylko zamiast kontaktować się z DHL PL wolałem skontaktować się z Amazonem ci dodatkowo zwrócili mi za zwrot 5,50 euro Smile teraz czekam na ponowną wysyłkę. DHL PL dostał dodatkowo skargę w moim imieniu wysłaną przez amazon.se chodziło ponoć o problemy na drodze.
jeżeli masz uszkodzoną przesyłkę to po co kontaktujesz się z DHL chcesz żeby ci dostarczyli tą uszkodzoną ?
Cytat:DHLPL couldn't deliver your package. Please contact DHLPL to get your package back on track.
Takie info dostaję od angielskiego Amazonu. To chyba dobrze zrozumiałem, że mam się skontaktować z dhl'em, co zrobiłem. Huh

nie widzę żadnego info o uszkodzeniu czyli masz takie samo info jak ja kontaktuj się z Amazonem szybciej załatwisz sprawę
(18-09-2019, 23:00)Maras napisał(a): [ -> ]nie widzę żadnego info o uszkodzeniu czyli masz takie samo info jak ja kontaktuj się z Amazonem szybciej załatwisz sprawę
Jak klikam w details czy po tracking id to mam taki status:
Cytat:Parcel was damaged and returning to shipper.
(18-09-2019, 23:06)piti198 napisał(a): [ -> ]
(18-09-2019, 23:00)Maras napisał(a): [ -> ]nie widzę żadnego info o uszkodzeniu czyli masz takie samo info jak ja kontaktuj się z Amazonem szybciej załatwisz sprawę
Jak klikam w details czy po tracking id to mam taki status:
Cytat:Parcel was damaged and returning to shipper.

mimo wszystko atakuj amazon nie DHL tam wszystko załatwisz szybciej
(18-09-2019, 23:10)Maras napisał(a): [ -> ]mimo wszystko atakuj amazon nie DHL tam wszystko załatwisz szybciej
Jakoś udało mi się załatwić tą sprawę przez ten czat. Z tego co zrozumiałem odbiorą tamtą uszkodzoną paczkę i wyślą mi nową.
(19-09-2019, 06:57)piti198 napisał(a): [ -> ]
(18-09-2019, 23:10)Maras napisał(a): [ -> ]mimo wszystko atakuj amazon nie DHL tam wszystko załatwisz szybciej
Jakoś udało mi się załatwić tą sprawę przez ten czat. Z tego co zrozumiałem odbiorą tamtą uszkodzoną paczkę i wyślą mi nową.

Brawo ty Smile
Chcę kupić Batmana 1989 i Batman Returns w 4K na zavvi.com, mam pytanie do osób, które tam kupowały ile idzie od nich przesyłka ?
7 - 10 dni roboczych
Bardzo dziękuję za informację, już zamówione.
Pytania do tych, którzy kupowali z amazon.it - Czy wysyłają do PL? Ile trwało dostarczenie zamówienia? Jaki jest koszt dostawy do PL? Czy nie robią problemów jeśli z otrzymanym produktem coś jest nie tak?

Z góry dzięki za odp.