Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z logowaniem do Amazona czasami są jaja, jeśli np. przeskakujemy z DE na UK, IT itp. Trzeba wyczyścić ciasteczka albo odpalić na innej przeglądarceSmile
Zdecydowanie ma zapchaną przeglądarkę jak czeka tyle czasu i nie może się zalogować. Ja wczoraj wyczyściłem i kody i cała resztę po jakby pierwszym logowaniu się dostawałem w kilka sekund
Zdecydosranie. Tongue Na różnych przeglądarkach, a nawet na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych sieciach jest to samo. Kilka minut temu w końcu dostałem kod na maila. Wpisałem go (przez 2 godziny nie wyłączałem zakładki z logowaniem), a tam - czas minął i podobno znowu wysłali mi kod na maila, którego muszę wpisać! Big Grin

Dobra, mam dość. Ktoś ma konto na amazon.it i chce pomóc koledze? Jeśli nie, zamówię sobie wieczorem na allegro, najwyżej wydam 25 zł więcej.
Na jakiej stronie masz swoją skrzynkę mailową? Jeśli na jakiś polskim tworze typu o2, onety, interie, etc. to właśnie w tym może leżeć problem. Jeśli tak jest, to załóż sobie konto na Gmailu tylko na potrzeby Amazona, problem powinien być wtedy rozwiązany. A jeśli masz już Gmaila, a mimo tego masz takie problemy... no to jesteś unikatowym przypadkiem. Tongue
Sprawdziłem u siebie - mail przyszedł po kilku sekundach (gmail) więc kierujesz pretensje pod zły adres. Zmień skrzynkę e-mail bo tu tkwi problem.
Ja mam polską skrzynkę onet i dostałem maila w ciągu paru sekund. Wyczyściłem przeglądarkę google zajęło to parę sekund, historię i hasła zostawiłem. Nie mam żadnych problemów. Jak pisałem zależy ile razy naklikał wysyłanie kodów.
Jak obecnie wygląda pakowanie wysyłanych do Polski steelbooków przez Zavvi? Dalej robią to w niezbyt solidnych białych kartonikach z dorzuconą do środka cieniutką pianką, czy może już całkiem poszli po bandzie i wysyłają tylko w kopertach? A ewentualne reklamacje/zwroty, procedura taka jak dawniej czy zmiana na gorsze? Miałem przerwę w kolekcjonowaniu i ostatni raz zamawiałem u nich ponad 2 lata temu.

A tak w ogóle to witam forumowiczów Smile
Nic się nie zmieniło, dalej są niesolidni. Wysyłają w twardych tekturowych kopertach , które dochodzą całe na koniec świata. Obrzydliwość. No i zwracają kasę w takiej samej procedurze
Dzięki za szybkie info, czyli dalej trzymają swoje standardy, tyle dobrego że chociaż jeszcze bardziej się nie pogorszyli Smile
Ktoś jeszcze czeka na realizację zamówienia z akcji 2 za 20 USD na zavvi sprzed ponad miesiąca ? Mi w końcu wczoraj wysłali filmy.