Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tym, że ceny są w funtach. W obu przypadkach oferowane są wydania USA.
(08-11-2019, 18:37)misfit napisał(a): [ -> ]Tym, że ceny są w funtach. W obu przypadkach oferowane są wydania USA.

Czyli to nie jest tak, że w wersji UK nie muszę się obawiać o VAT?
Niezależnie z której strony robisz zamówienie przesyłka idzie z USA. Co do VATu to może ktoś inny się wypowie bo robiłem u nich zakupy na niewielkie kwoty, ale wydaje mi się, że przy przesyłce nierejestrowanej szanse na dodatkowe opłaty są dość niewielkie - osobiście ostatni raz musiałem coś płacić w 2009r. (amazon.com), a od tego czasu do dziś poszło jakieś kilkadziesiąt zamówień w przedziale ~$30-80.
Lepiej nie przekraczać kwoty 50 dolarów (wowhd niestety zamieszcza cenę na opakowaniu). I tak jest przecież darmowa wysyłka, więc warto zrobić kilka zamówień.
Jak wygląda wysyłka z Zavvi?
Chcę zakupić nowego "Króla Lwa" na 4K, Amazon.uk wyśle dopiero na 14 grudnia, Zavvi ponoć wysyła do czterech dni ale nigdy u nich jeszcze nie kupowałem.
Może lepiej wstrzymać się do dnia premiery i może wtedy czas realizacji zamówienia z Amazonu się zmieni?
Nie lepiej poczekać i kupić na włoskim amazonie? 50 zł taniej, a pudełko i zawartość dokładnie ta sama.
Dlaczego akurat na Włoskim? Jest jakaś specjalna promocja?
Może jeszcze lepiej będzie w czarny piątek lub w cyfrowy poniedziałek?
Akurat u nich jest najniższa cena. Na Zavvi zapłacisz jakieś 195 PLN, a na włoskim amazonie 140. Tylko u Włochów premiera jest w połowie grudnia, 11 dokładnie. Możesz i na innych amazonach to kupić, na Zavvi jest akurat drogo.
Dlaczego 195 na Zavvi?
36 Euro + 4 Euro za wysyłkę, nie wiem, jaki mają kurs, Amazon ma 4, 50 zł za 1 E. Powinno być jakieś 175 zł?
Na Amazon uk, film + art book 'Star Wars Jedi Fallen Order' to koszt 300 zł.
Pudełko odstrasza "Il Re Leone " Big Grin czy PL wersja 4K jest w planach?
Dlatego korzystać z przewalutowania amazonu? 100% lepszy kurs jest płacąc kartą bez żadnego przewalutowania.