Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zależy jakie opakowanie, steelbook czy amaray? Steelbook jest taki sam i we Włoszech i na Zavvi. Na Zavvi wersja 4k UHD koszt 32,99 + 6 przesyłka = 38,99 czyli ok 195 PLN. We Włoszech 33,22 euro z przesyłką, to wychodzi 142 zł z groszami.
Wprowadzacie go w błąd 33 + 3 z Zavvi i ma z boku tytuł. A 30 + wysyłka z Amazon i na boku durne obrazki. Poza tym steele z Disney w żadnej promocji takowej nie są.
Czy ktoś z forumowiczów może zamawiał coś w ostatnich miesiącach z australijskiego JB Hi-Fi? A jeżeli tak, to jak wygląda sprawa z kosztami wysyłki i sposobem wysyłki zamawianych towarów do Polski (ile się czeka i kto pośredniczy)?

Pytam, bo się zastanawiam nad skorzystaniem z ich wyprzedaży na wydania UHD i BD w najbliższym czasie...
Kupuję u nich w zasadzie regularnie, choć nie mogę powiedzieć, że zamawiałem niedawno, bo ostatni raz we wrześniu.

Często powtarzają promocję 2 UHD za 40 dolarów ale warto poczekać na dodatkową obniżkę -20% na wszystko, (zawsze to dodatkowa oszczędność) raz na 1-2 miesiące. Zwykle wskakuje przed weekendem.

Koszt przesyłki przerabialiśmy już na kilka sposobów i nie wiadomo do dziś dlaczego (przy np. dwóch filmach) raz wskakuje 7.80, raz 12.80, raz 15 a innym 20AUD. Generalnie najczęściej trzeba liczyć 12.80 (circa 35zł), ale zdarza się niższy koszt. (dlatego warto zahaczyć o -20%, bo zwraca to koszt wysyłki)

Czas oczekiwania to: od rekordowych 2 tygodni, do 4, od momentu wysyłki. Czasem informują, że przesyłka będzie szła dłużej, (transfer z magazynu do magazynu i wysyłają z opóźnieniem), wtedy masz informację przed kupnem, że może iść do 6 tygodni.

Pakują w koperty kartonowe, bez folii bąbelkowej. Całość idzie pocztą, dostarcza listonosz PP. Ja nie miałem problemów, wszystkie przesyłki przychodziły bez śladów zniszczeń, ale to tylko moje doświadczenia. Kupiłem też ze 4 steelbooki i przyszły całe (o dziwo, bo trochę nerwów było patrząc na kartonową kopertę...). W skrócie: polecam Smile
Mam prośbę.
Złożyłem zamówienie na stronie sklepu dvdmax.pl, niestety źle wybrałem formę wysyłki.
Zamiast paczkomatu, list polecony.
Gdzie można to zmienić?
W edycji zamówienia mogę tylko kliknąć "zapisz i zakończ edycję".
Poratuje ktoś?
Musisz się z nimi skontaktować nie sądzę aby było możliwa edycja zamówienia z poziomu strony.
Dzięki.
To mój drugi zakup w tym sklepie i myślałem, że można edytować zamówienie bez kontaktowania się z nimi.
Chyba jednak tak zostawię, nie chcę już więcej mieszać. Najwyżej poczekam kilka dni dłużej.
Z tego co ja wiem, bo często robię tam zakupy, to po złożeniu zamówienia da się tam je edytować, poprzez kliknięcie odnośnika "Edycja" z prawej strony. Ale co tam można edytować, to nie do końca pamiętam. Pewnie może i trzeba by było się z nimi skontaktować.
Ja pierdziu, co ten Amazon:

[Obrazek: kunihIkl.jpg]
[Obrazek: VkDv7Byl.jpg]
[Obrazek: 05mu9ZUl.jpg]

Przecież ktoś chyba musi zatwierdzać takie zdjęcia - czy może te wszystkie muslimy klikają wszystko jak leci?  Big Grin
Takie małe pytanko. Czy podochodziły wam już przesyłki z zavvi z czarnego piątku ? Chodzi głownie o tę nieszczęsną promocję z bardzo niskimi cenami za wydania od Arrow, piszę bo Horror Express doszedł mi regulaminowo w przeciągu 7 dni roboczych w zeszły czwartek a 12 małp nie ma do dziś i zaczynam się powoli martwić Sad