Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Carpenter szedł mi z Francji do Wrocławia >> Gdańska >> Szczecina >> Gdańska Wink
No i chuj - nie przyszło Sad
Miałem to samo napisać... gówno mam pecha do Małp... Zastanawiam się czy w ogóle to wysłali po tej wpadce z promką, bo Małpy były jako film za free. No nic wieczorem napiszę do nich maila na pewno sram w jakieś rabaty mają wysłać drugą kopie Tongue
Wysłać pewnie wysłali, tylko to jest zwykła poczta niestety, w dodatku ich pakowanie zwykłych filmów ogranicza się do koperty bąbelkowej gorszego sortu.
Nie zapędzałbym się z tym, że wysłali. Na początku tego roku nie otrzymałem 4 filmów, wysłanych tego samego dnia. Niemożliwe, żeby zginęły mi 4 filmy zwłaszcza, że rzadko dochodzą razem tego samego dnia. No chyba, ze macie "uczciwych" listonoszy z dylematami moralnymi "dostarczyć czy wystawić na alledrogo"
Mi wczoraj doszedł The Thing z zavvi. Czekam jeszcze na jeden film i cykam foty Cool
ktoś z was wie jak się ma na zavvi gwarancja najniższej ceny w pre-orderach jest tak samo jak na amazonach ?
Nie ma takich manipulacji cenami jak na Amazon. Tam jeden film potraci kilka razy zmienić cenę w ciągu doby. Jak coś jest z małym nakładem to ma lepszą cenę w preorderze
Chodziło mi bardziej o cenę czy jeżeli film potanieje to czy pobierają ta najniższą?
Przy tylu preorderach nigdy to nie miało u mnie miejsca by w czasie trwania preorderu coś potaniało, ani podrożało. Pobierają też w ostatniej chwili kasę więc pewnie jakby poszło w dół to by pobrali niższą kwotę