Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-12-2019, 20:09)Maras napisał(a): [ -> ]Chodziło mi bardziej o cenę czy jeżeli film potanieje to czy pobierają ta najniższą?
Tak.
chyba coś się u nich pozmieniało dostałem wiadomość odnośnie mojego pre-ordera - Hi Marek,

Thanks for contacting us about order 119937411.

You will be charged the price it showed at the time of placing the order.

We understand this may be disappointing and can only apologise for that.

I hope this has helped to resolve your query.

będę musiał anulować i złożyć zamówienia na amazonie to ponad 6 funtów różnicy
Nic się nie zmieniło. Pobiorą aktualną kwotę jaka będzie wyświetlona. A to, że amazon ma taniej, nie oznacza, że i oni obniżą.
no właśnie oni obniżyli do tej co ma amazon a z maila wynika że zapłacę tą pierwotną przed obniżką
A jaki to film i ile pobrali?
pobrać jeszcze nie pobrali bo film ma premiere na 10 lutego a jest to Shutter Island 4K steelbook
A to wejdź w zamówienia i zobacz jaką cenę tam wyświetla
Cena jest ta wyższa 29.99 plus 3.99 wysylka
Jeśli w zamówieniu masz te 30 funta i tak się wyświetla i nic nie zmieni to tyle zabulisz. Cena w zamówieniu zmienia się na niższą z automatu (jeśli robią obniżkę) i płacisz to co wyświetla. Nie obejmie to promocji jeśli musisz użyć kodu, lub kupić dwa lub więcej filmy
Myślałem wręcz byłem pewien że zavvi ma to samo co amazon na pre-ordery cena spada w dół place mniej a tu nie miłe zaskoczenie będę musiał anulować i zamówić na amazonie

Ewentualnie poczekam jeszcze na maila zwrotnego od nich czy mi obniżą cenę