Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A jak wygląda u Was z dostawą filmów od JB Hi-Fi z ostatniej akcji promocyjnej?
U mnie:
29.11 zamówienie
02.12 wysyłka 1 z 4 filmów
07.12 wysyłka pozostałych trzech filmów
18.12 otrzymałem film wysłany 02.12
i cisza nadal nie mam pozostałych trzech filmów. Ktoś jeszcze z Was czeka na filmy od nich?
Mi wysłali 07.12 i dostałem 30.12.

Oby na cle Ci nie ugrzęzły filmy...
@misfit

[Obrazek: 1gfb1Yw.jpg]
(08-01-2020, 13:52)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]@misfit

[Obrazek: 1gfb1Yw.jpg]

Śledzenie jest tylko na terenie USA. W ubiegłym roku, na BF zamawiałem 3 filmy z tą najtańszą opcją wysyłki. Filmy miały dojść między 20 a 24 grudnia. Oczywiście nie doszły i po nowym roku poprosiłem o ponowną wysyłkę. Odpisali, żeby czekać jeszcze (o ile dobrze pamiętam) 5-7 dni. Po tym terminie ponownie napisałem, że pewnie przesyłka zaginęła i w jaki sposób mogą temu zaradzić. W odpowiedzi wysłali mi ponownie przez DHL Express i miałem je w 2 dni w domu, a "zaginiona w akcji" przesyłka, dotarła do mnie pod koniec lutego. Dotarła jakoś i leżała sobie w skrzynce Smile
Mierzwiak, dzięki.

(08-01-2020, 14:03)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Śledzenie jest tylko na terenie USA.

To ja wiem, ale nie byłem pewien czy ostatni status nie powinien być "departed" i czy przypadkiem przesyłka nie ugrzęzła jeszcze w USA. Ale teraz już wiem, że nie Smile
Kontakt z obsługą shop4.pl (z którego też nie dostałem przesyłki, mimo że wysyłana z Polski) to czyste złoto:

Cytat:Dziękuję, że do mnie wróciłeś,

To nie jest problem, ustaliłem, że wymiana zostanie wysłana tak szybko, jak to możliwe, i powinien zająć 3-7 dni robocze, aby dotrzeć z tobą.

Jeśli w międzyczasie potrzebujesz czegoś jeszcze, wiesz, gdzie nas znaleźć!

Big Grin To już wolę Ahmedów z amazonowego czatu Wink
hehehe

Everest nie doszedł?
@misfit u mnie dziś awizo z przesyłki nierejestrowanej, a takowej spodziewam sie tylko z amazon.com Wink
Jednak będą to zguby z amazon.fr czyli od amerykańców przesyłki nadal brak...
czy ktoś wie gdzie można zadać pytanie o przyszłej dostępności produktu na amazon.co.uk?

chodzi mi o poniższy album:
The Art and Making of The Dark Crystal: Age of Resistance
Chcesz przeczytać?
Soon as possible