Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czemu akurat węgierskie? Na allegro jest jeden gość z Węgier i ma w ofercie dużo tamtejszych wydań z polską wersją językową.
(06-03-2020, 20:46)Dziel napisał(a): [ -> ]Rozpocząłem procedurę zwrotu, bo steelbook jest nie do uratowania.
Ja jestem w trakcie takiej procedury. Są duże problemy. Będę pisał o tym w stosownym wątku, jakby co...
Dlatego jak coś przyjdzie rozpieprzone, to się mówi, że nie przyszło wcale (o ile się nic nie podpisywało).
Jakie problemy? Możecie uściślić? Robi się darmową procedurę wymiany. Dostajesz nalepkę masz mc czasu na zataszczenie dupska do punktu kurierskiego. W międzyczasie dostajesz nowy produkt. Kosztowało mnie to 10 sekund pisania maila
Gief to nie prl, wszystko jest monitorowane. Jestem pewien, że tak nie jedną przesyłkę odebrałeś.
Tak jak?

Przesyłki z różnych sklepów wrzucane są do skrzynki (z której sam wyciagam wszystko jak chcę, bez jej otwierania - TAK to u mnie mniej więcej wygląda), albo przynosi je gostek, który czasem chce podpis, a czasem nie chce. Kurierzy odwalają różne szopki z przesyłkami, raz znalazłem na wycieraczce, innym razem zostaił u sąsiadów, którym się potem popieprzyło i zamiast oddać mnie, oddali innym sąsiadom. Jest tysiąc sposobów na to, żeby paczkę wcięło, więc jak znajdujesz coś rozpieprzone to zamiast się pierdzielić ze zwrotami, piszesz, że nie przyszło i tyle w temacie. Inna sprawa jeśli coś podpisujesz.
Ale wg monitoringu zostało dostarczone. Jak będziesz w uja walił to konto skasują, a kartę zablokują. Mają prosty w obsłudze zwrot i pakujesz w to co dostałeś. Jedyna rzecz to kartkę wydrukować. Nic nie płacisz.
Nie ma co kombinować ja zamówiłem 3 steelbooki i wysłali wszystko razem. Wybrałem uszkodzony film, podałem powód zwrotu z komentarzem, bo jest wymagany następnie wydrukowałem etykietę na paczkę i do środka z filmem. Teraz wystarczy tylko iść do żabki i wysłać. Paczka jest już opłacona czas na zwrot to jakiś miesiąc czasu jak nie wyśle się im w tym czasie to pobierają opłatę z karty i tyle roboty.
Mogłeś wymienić na nowy w ten sam sposób.
Cytat:Ale wg monitoringu zostało dostarczone.

Wg monitoringu może być dostarczone, a faktycznie za*ebane ze skrzynki. I co wtedy zrobisz?