Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak tam obecnie ma się sprawa z zavvi ? Przesyłki normalnie docierają (2-3 tygodnie) czy nie bardzo ? Smile

PS. Co do JB Hi-Fi to nie wiem czy wiecie, ale po otrzymaniu info o wysyłce możecie się domagać zwrotu kwoty VAT (10%).
Normalnie z automatu powinni VAT odliczać przy wysyłce za granicę, ale jak widać im się nie chce Wink
Ja niestety od Zavvi nie dostałem przesyłki wysłanej 2 maja Sad, obecnie mają wysłać ponownie. To moja pierwsza taka negatywna przygoda z tym sklepem choć trzeba dodać, że poprzednio u nich zamawiałem w 2017. Tym bardziej mnie to irytuje, że to box Kieślowskiego, który i tak zaczęli wysyłać dopiero dwa tygodnie po premierze.

Co do JB Hi-Fi to jak to sprawdzić? W historii zamówień nie mam ceny rozbitej na z vatem i bez. Jak składam nowe też tego podziału nie widzę. Może podasz procedurę jak do tego podchodzisz? Smile
Większość zamówień mi już wysłali i przyszły normalnie, powiedzmy 10 dni Smile
Na resztę filmów czekam, aż pobiorą pieniądze.
Jak już wyślą paczkę to zazwyczaj przychodzi do tygodnia czasu.
Kirek, wysyłasz na maila online_customer_service@jbhifi.com.au coś takiego:

Cytat:Hello,

Today my order JB-XXXXXX AUD $XX.XX was shipped to Poland.
I am requesting refund for the GST included in the total price.

Regards,

A po kilku dniach powinieneś dostać odpowiedź:

Cytat:Hi Grzegorz,

Thank you for email. I have now refunded your GST.

If your payment method was credit card or PayPal, please allow up to 3-5 business days to see this back in your account.
If your payment method was gift card, please allow 1-3 business days for a replacement card to be emailed to you.

Please let me know if you require further assistance.
(04-06-2020, 08:34)misfit napisał(a): [ -> ]Jak tam obecnie ma się sprawa z zavvi ? Przesyłki normalnie docierają (2-3 tygodnie) czy nie bardzo ? Smile
Lśnienie Kubricka wysłane 19 maja nadal nie dotarło. Podany przez nich termin dostawy minął wczoraj. Niby nic strasznego bo przesyłki bywają opóźnione niemniej jednak zaczynam się lekko niepokoić bo gdy szalał Koronawirus paczki docierały jak w szwajcarskim zegarku.

A wysłane 1 czerwca Szczęki mają dotrzeć 15 czerwca. No zobaczymy.
(04-06-2020, 10:51)misfit napisał(a): [ -> ]Kirek, wysyłasz na maila online_customer_service@jbhifi.com.au coś takiego:


Cytat:Hello,

Today my order JB-XXXXXX AUD $XX.XX was shipped to Poland.
I am requesting refund for the GST included in the total price.

Regards,

A po kilku dniach powinieneś dostać odpowiedź:

Mi nic nie odpisali ale na moim koncie pojawiła się informacja, że zrobili mi refund na około 3aud Wink także dzięki za info!
(16-06-2020, 13:28)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]
(11-06-2020, 07:59)misfit napisał(a): [ -> ]Bierę, mam tylko nadzieję, że przewidywany czas dostawy 27 lipiec - 6 sierpień to sobie tak tylko dla jaj podali Smile

Rano dostałem info:
Your estimated delivery date is:
Monday, June 22


I tego się trzymajmy Wink

Kanada ?
Mi nawet jeszcze kasy nie pobrali... znając moje szczęście to pewnie zebrali więcej zamówień niż mieli sztuk i obejdę się smakiem bo z tego co widzę to na amazon.ca pakiecik Columbia Classics Collection jest już wyprzedany :/
(16-06-2020, 20:37)misfit napisał(a): [ -> ]Kanada ?

Kanada.
Zamawiałem jak tylko się ten zestaw pojawił.
Dzisiaj DHL Express potwierdza wysyłkę:
Obecny, szacowany termin doręczenia to Pn cze 22 2020 do końca dnia.
No ja też jakoś tak - 24.04.
Wybrałeś wysyłkę standard ?